Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik lesz, kilépünk a...

Jobbik lesz, kilépünk a Nátóból és be fogják sorozni katonának az embereket? A Jobbikosok tényleg ezt akarják?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 01:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2015. ápr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3%
Katona álamot akarnak tele rendorokel és visza akarják hozni a csendorseget a ciganysag ellen.. le akarják támadni a románokat a székej magyarokért hogy többen legyenek y ciganyok ellen.. ha jobbikra szvavazol szamits harcra majd kilepunk az eubol és izraelbol penzelt országá szerzodunk azokal akik a kuruc infot is csinálják.. majd az USA kivonja a támogatását és osze megy a gazdaság.. ez lesz ha jobbik lesz.. csak azok ostobák hogy átlásák
2015. ápr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

# 2


9/10, tényleg nem tudom eldönteni hogy troll vagy, vagy komolyan beszélsz.

2015. ápr. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 The Vault Dweller ***** válasza:
50%
Egyértelműen trollkodik.
2015. ápr. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
# 2! Inkább menjél magyar nyelvtan oktatásra, mert nagyon gyenge a helyesírásod!! Ne foglalkozz Te még a nagyok dolgával!!!
2015. ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"NÁTÓ" :)))


Igaza van az előttem szólónak.Tanulj egy kis helyesírást, majd utána foglalkozz politikával.Bonyolult lenne ez neked.

2015. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A kérdés legalább annyira zseniális, mint a "Nátó" szócska. Kb. annyira is vehető komolyan.
2015. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem csak a NATo-ból hanem az EU-ból is ki akarnak lépni. Ezt jelenleg a csukikampány mögé bújva nem nagyon hangoztatják.


Vissza akarják állítani a kötelező sorkatonaságot.

2015. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

# 8


Látom te sem olvastad sem a programjukat, s egyetlen nyilatkozatukat az elmúlt fél évtizedben.


A Jobbikról sok rosszat el lehet mondani, de ennyire azért ők sem hülyék. A NATO-ba mindenképp maradnánk, az Eu-ból pedig legrosszabb esetben névszavazást tartanának a kilépésről, habár nem tartom valószínűnek, hogy eddig eljutnánk (a magyar társadalomról sokaknak negatív véleménye van, azonban aki nem súlyosan értelmi fogyatékos, az nemmel szavazna a kilépésre. A saját környezetemből kiindulva pedig még mindig többségben vannak az értelmes emberek akik ellenzik a kilépést, a Jobbik szavazók között is)

2015. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

Én biztos nem megyek katonának. Felejtsenek el, én akkor már külföldön leszek -remélem-. Azt tagadni fogom, hogy magyar vagyok. Nem járatom le magam más országban, egy ilyen gyökér párttal.


Mi a jobbik programja? Látom itt sokan ezzel jönnek.

Jobbik programja egy nagy hazúgság.

Gyurcsány ehhez képest igazmondó ember. Pedig utáltam az mszp-t. Nyugati bérek, meg ingyen lakás és internet. Ébredjünk már fel.

2015. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!