Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy ilyen "AzovStal-erődöt"...

XX.XX kérdése:

Egy ilyen "AzovStal-erődöt" miért nem lehet kilőni - akár mondjuk hiperszonikus - rakétával? Egyből csomó probléma meg lenne oldva..

Figyelt kérdés

[link]


Nekem olyan érzésem van mintha Putyin nem megoldani akarná a dolgokat


2022. ápr. 11. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem létezik. Mariopul egy város, semmi extra nincs benne, csak néhány ideges ukrán aki a házak között szaladgál
2022. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De, muttaták ahogy bemmenek egy ilyen Azov "bázisra" nem hiszem hogy pár ember rohangál gépfegyverrel a kezében, annál komolyabb erők vannak ott
2022. ápr. 11. 20:45
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
az Azovstal nem egy erőd hanem egy fémipari gyárkomplexum (európa egyik legnagyobbja). elég nagy értékkel rendelkezik. Erősen kétlem hogy a ruszkik porig szeretnék rombolni
2022. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ha ennyire komoly erők vannak ott akkor megérné megtörni mégha nagy is az anyagi áldozat
2022. ápr. 11. 20:48
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt az azovnak főhadiszállása, de azt az épületet elhagyták, nem is volt érte harc, semennyire nem erődként használták... Jah most meg van a gyár, bár nem tudom mennyire valós és mennyire inkább elterelés
2022. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

francia legionáriusok mellett az Egyesült Államok, Izrael és Nagy-Britannia magas rangú katonái vannak a „Mariupol-katlanban”.


szerintem egy ilyen csapás mindent megér

2022. ápr. 11. 20:49
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
A lengyel határnál kilőttek egy ilyen tábort habár az nem konkrét azov volt. Én az egész háborút nem értem. Ki-be járkálnak az államfők, nem titkosított csatornákon kommunikálnak, a tankok nincsenek felszerelve tankelhárítókkal, alig használnak drónokat vagy elektronikus jamming eszközöket stb... Szerintem, senki nem érti mi van.
2022. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
azt a főhadiszállást is kilőhették volna 0.-ik nap
2022. ápr. 11. 20:51
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, amikor elkezdődött a légiósok toborzása már körbe volt zárva a város, csak kamu az egész, hogy mentegetőzzenek, hogy egy kisváros párezer huligánnal mért okoz nekik ekkora fejtörést meg emberáldozatot...
2022. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#7 igen, az egész furcsa, csak szegény kiskatonák hullanak :(
2022. ápr. 11. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!