Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi van, ha az etióp "önkéntese...

Mi van, ha az etióp "önkéntesek" maguk a biológiai fegyverek?

Figyelt kérdés

Mai hír az Index háborús hírfolyamában, hogy Etiópiában kígyózó sorok vannak az orosz követség előtt. Az oroszok persze nem hivatalosan toborozzák őket, önkéntesnek.


Nem tartom kizártnak, hogy afrikai katonák behurcolnak valamailyen betegséget. Vagy megbetegszenek, mert Ukrajnában teljesen más a klíma, sok a temetetlen halott... az ellátmány sem biztos, hogy egészséges; eleve fogyóeszközként vinnék őket... covid ellen se hinném, hogy be lennének oltva márpedig itt Eurázsiában sokkal virulensebb, mint Afrikában. Szóval, én járványok kockázatát látom. :(


Ti mit gondoltok? Gondol ezzel egyáltalán valaki, vagy a jó szerencsére bízzák?


2022. ápr. 20. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Huh, ezt a konteót hogy hoztad össze? Nem azért viszik oda őket (ha igaz a hír) hogy betegségekben meghaljanak, hanem hogy az ellenség halljon meg (a fegyvereiktől). Abban nincs business, hogy sehonnanból egy rakás pénzért semmiért vigyél oda embereket - ami csak neked kerül pénzbe, de hasznot nem hoz.

Izé... biológiai fegyver, bocs de nem vagy kicsit rasszista? Attól hogy valaki eitóp még nem lesz automatikusan ilyen-olyan beteg. Egyébként meg kivel is érintkezik leginkább? A katonatársával, kiképzőivel, vagy az ellenséggel akinek a száz méterekre lévő lőállására tüzel?

2022. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Légyszíves, ne konteózz (meg rasszistázz :D) mert nem állítottam, hanem kérdeztem... egy olyan oldalon, ahol kérdéseket lehet feltenni.


És elég világosan érveltem, hogy szerintem miért lehet betegségek szempontjából kockázatos, ezért kifejezetten erre szeretnék választ kapni.

2022. ápr. 20. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 lehet hogy kockázatos, de hány katonán láttál a harcok során pl. maszkot? A covid és a betegségek az ami most a legkevésbé sem számít.
2022. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Ebben és egyetlen más háborúban sem a covid a legnagyobb veszély.
2022. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!