Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Manker, Darai Andrea mitől...

Manker, Darai Andrea mitől ilyen vékony?

Figyelt kérdés
Anorexiás lehet? Rossz ránézni.

2021. aug. 28. 11:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
75%
Genetika. Sajnos vannak ilyen emberek akik akarmennyire prbalnak hizni es tesznek erte egyszeruen nem rakodik ra a kilo. Ne iteljuk el az ilyet, en is ilyen vagyok(bar rajtam azert kicst tobb van) de nagyon nehezen hizok... Ha egest nap kenyeret ennek se maradna rajtam sokminden.
2021. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem tűnik hitelesnek, hogy ki van akadva, amiért folyton a természetes soványsága miatt kritizálják, közben meg fogyókúrás cuccokat árul. De hát az üzlet az üzlet.
2021. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Genetika, sokszor elmondta, hogy a családja is ilyen. A fogyókúrás cuccokat meg Tibi árulja, nem Andi, így neki nem kell hitelesnek lennie ebben. Ellenben a beauty drinkek, hajápolókkal, azzal teljesen rendben van.
2021. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg sokszor ijesztő mennyire sovány. Főleg az olyan képeken, ami nem beállított.
2021. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Mégis hogy a francba hizna egy dekat is mikor állandóan arról posztol , hogy “ minden mentes ételeket főz “!?

Meg hogy csak fehérjéket iszik ebéd helyett blabla . Ez lenne az egészséges életmód ? Hogy valaki 38 kg 30evesen ?

Ne nevettessük már ki magunkat, az a lány valószínűleg beteg . Agyilag biztosan. Ráadásul mióta meg lett csinaltatva a melle úgy elszállt magától , pedig nem dobott rajta semmit..először testet kellett volna magának csinálnia.

Ezek a manker termékei sem hitelesek szamomra . De kinek mi… borzasztóan sovány .

2021. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5: Egyszer megmutatta mennyit mutat a mérleg. 42 kg volt akkor. Mindig úgy adják elő, hogy normális hogy így néz ki.
2021. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6 hány centi magas a 42 kg mellé?
2021. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: Fogalmam sincs. Ennyire nem vagyok nagy követő. Instastoryban láttam korábban azt is amit írtam.
2021. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évfolyam társam volt középiskolában (amit el sem végzett hanem ott hagyott ) és kb 166 Cm lehet szóval ahhoz a 42kg elég beteg.. nem is értem miért nem fordul orvoshoz, egyébként amikor középiskolások voltunk volt neki valami komoly műtéte , de már nem emlékszem pontosan milyen volt mert arról is nagyon titkolozott, csak azt tudom , hogy utána fogyott le brutal módon. Amúgy amint összejött kaszával az összes környékbeli ismerősét törölte a Facebookrol, biztos úgy volt vele , hogy mi már “pór népnek “ számítunk hozza képest 😂😂 tehát nem olyan ő mint amilyennek előadja magát az instan..
2021. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: Hogy érted, hogy nem olyan mint amilyennek előadja magát?

Amúgy már nagy üzletasszony lett. Ma láttam instán, hogy a Sarka Katás csapattal Monta Carloban vannak. Tibi meg Zalakaroson. Mostanában sokat van a gyerek a mamával.

2021. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!