Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vannak történeteitek abból az...

Vannak történeteitek abból az időszakból, amikor sorkatonák voltatok?

Figyelt kérdés
Mi volt jó, vagy rossz benne? Visszahoznátok? Voltak érdekes szituációk?

2022. máj. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Maradt 30 liter zománc valahonnan és a laktanyában kitalálta a dandártábornok hogy mázoljuk le az összes kályhát vele. Éjjelre kigyulladt az egész, 2 épület égett le teljesen.

Határőr voltam Sopronban 1980-ban, szerintem a sorkatonaság a világ legfeleslegesebb dolga, jó hogy megszüntették.

2022. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb történetek nem a laktanyában történtek hanem a kimenőn 😅
2022. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Isti22 ***** válasza:
45%

Emlékszem, amikor kivezényeltek minket a moldáv frontra. Mind be voltunk fosva - senki nem számított rá, hogy idáig fajulhat a dolog. Persze nem olyan volt, mint a filmeken, nem voltak lövészárkok, csak HULC-ban tetőkön ugráló célpontok. Ki hitte volna, hogy a legnagyobb veszélyt a HI MEMS fogja jelenteni? Egyik pillanatban Bence haverom még ott kanalazta mellettem a Globus székelykáposztát, a következőben már nem volt ott a feje, én meg rémülten rohantam fel-alá, hogy elkapjam azt a rohadt bogarat.


És ez még jobb pillanat volt, hiszen inkább az volt a jellemző, hogy nem volt elég kaja. Sosem hittem volna, hogy különösebb lelkiismeretfurdalás nélkül el fogom venni a civilek maradékát. Azt inkább meg sem kérdeztem a rámragadt, gyengécske orosztudásommal, hogy miből volt :D Az viszont a mai napig nem fér a fejembe, hogy hogy tudtak akármilyen nőt megerőszakolni (akár ténylegesen, akár visszaélve a helyzetükkel, látszólag egyetértésben). Nem azért, mert szent vagyok, de az első tíz évben azok között a körülmények között fel se állt, főleg az olyan rémtörténetek ismeretében, hogy hogyan végeztek a dühös helyiek egy-egy kiéhezettel.


Persze megszokja ezt is az ember, az alkalmazkodóképességünk mindig meglep, dezertálásom után (lol - mintha bárkit is érdekelt volna akkor már) a nyolcadik nukleáris csapásra már meg sem rezzentem.


Ezt lehet, hogy nem kellett volna megírnom, de úgy sem fogjátok elhinni, és különben is, Dmitrijevics Novikov rég halott, szóval ennyit erről. Csak egy jótanács: mindig legyen egy darab hővisszaverő a lábszerkezet alatt, mielőtt megálltok.

2022. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 neked mit sikerült szívnod? Mert látom beütött rendesen 😅
2022. máj. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra emlékszek csak, hogy mindig mindenki tökrészeg volt.
2022. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!