Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írók! Ti a történeteiteket...

Írók! Ti a történeteiteket papírra írjátok vagy inkább legépelitek a szöveget? Mely számotokra a kényelmesebb megoldás?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ritkán hagyományosan leírom. Gyakrabban bepötyögöm wordpadba, hogy legyen mentésem is. Nem rég írtam online, hát megbántam, mert véletlen rossz gombot nyomtam meg, és kitörlődött, amit addig írtam, pont a mentés előtt.
2022. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkap az ihlet és nem vagyok gépközelben akkor általában lefirkantom papírra, aztán később bepötyögöm (vagy telefonra jegyzetelek és onnan átmentem wordbe), de sokkal gyorsabb, effektívebb számomra, ha gépen írok.
2022. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gépelni egyszerűbb, mert könnyebb szerkeszteni, újraírni, átformálni, tördelni, stb.

Alapvetően szeretek kézzel írni, de nem olyankor, amikor már előre tudom, hogy ezt még nagyon nagyon sokszor meg fogom piszkálni.

2022. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen ötlet, történetvázlat, időnként első/második verzió -> papír

Végső változat -> gép

2022. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gépelés. sokkal könnyebb a szöveget csiszolgatni
2022. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!