Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi kizáró ok sorozásnál?

Mi kizáró ok sorozásnál?

Figyelt kérdés

Pont ma beszélgettünk kollégámmal. Ő asztmás, én immunbeteg ( crohn, röviden: szigorú étrend és szteroid szedése ), 5-ös dioptriám van, mind a két szememen. A harmadik kollégám gluténérzékeny. Valószínűleg nem mi lennénk a legerősebb osztag a fronton. Ezek közül bármelyik kizárja azt, hogy katonák lehessünk?


( Igen, teli a gatyó, de kinek nincsen? )


2022. jún. 1. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Semmi, akkor beosztanak a gulyáságyúhoz.
2022. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Mentális retardáció,szorongás,öngyilkosssági gondolatok.
2022. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Hiányos foagazat. Mentális betegség. Homokosnak lenni pl
2022. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Pl anno a fenékbe is nyulkált az orvos és ha kiderült, hogy meleg az illető, akkor nem sorozták be. Aztán a gyílkolási ösztön vagy öngyílkossági gondolatok is kizáró ok volt
2022. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Hiányzó fej vagy végtag.
2022. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Nekem is 3 fejem van, az már necces
2022. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Mivel a katonaság a legalja munka, erre minden idiótát és kétballábast felvesznek.
2022. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Akkor lesz sorozás ha háború lesz. Olyankor meg visznek mindenkit akinek megvan mindkét keze-lába és az adott korcsoportba tartozik. Lesz.rják a pszichés betegséget egy háborúban. Olyankor nem tutujgatnak senkit ha ne mész magadtól mész a büntetőszázadba.
2022. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sorozásnál nincs olyan, hogy kizáró ok, maximum ideiglenesen nem alkalmas valaki. De ha kitör a háború és kell a jelenléte, akkor behívják. Senkit nem érdekel, hogy alkalmas volt-e vagy sem. Az Ukrajnában elhunyt katonák nagy része sorkatona, nem véletlenül. Nekik nincsen katonai képzettségük, tapasztalatuk, hogy elkerüljék a bajt.
2022. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincs tele a gatyó....ja mondjuk én évek óta a rendszerben vagyok.
2022. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!