Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Putyin miért akarná megtámadni...

Putyin miért akarná megtámadni Magyarországot?

Figyelt kérdés

Az ukrán hívők ezzel érvelnek,hogy ha Ukrajna nem állna ellen, akkor a következő célpont Mo. lenne...


Azért nézzük csak miért is támadta meg Ukrajnát:

Jelentős orosz kisebbség él Ukrajnában, Ukrajna Oroszországból lett.

Ukrajna jelentős élelmiszer- és természeti kincsekkel, erőforrásokkal rendelkezik.

Az ukránok provokálták is Putyint...


Ezekkel szemben Magyarországnak külön álló történelme van az oroszokétól, nincs szinte semmink sem, a hadseregünk kb. 0 és mi nem is hecceltük az orosz vezírt...


Még a Szovjetunió sem tudta teljesen magába olvasztani Magyarországot...


Akkor kérdezem, kedves ukrán hívők! Miért is támadna meg Putyin egy olyan jelentéktelen országot mint a mienk?



2022. jún. 11. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Közeljövőben kicsi az esély erre.

Egy kigyúrt ukránisztán viszonz nagyobb veszély lehet.

Alapozva az arrogáns, agresszív fenyegetőzéseikre.

2022. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Sztem is veszélyesebb Ukrajna mint az oroszok... :/

2022. jún. 11. 11:03
 13/13 anonim ***** válasza:
30%

"Hatalmas tudásod ellenére mégis erősen lepontozott a magyar nép."


Az nem a magyar nép lesz, hanem a lipsi pávák, akik az ilyen kérdésekre alapból betriggerelődnek és elkezdik tolni az ukrán propagandát. A választások előtt MZP és Gyurcsány magasan verte a szavazásokon a Fideszt itt a GYK-n, és láss csodát, újabb 2/3-ot kaptak, az összefogás ellenére is. Az a helyzet, hogy a valóság sohasem fog kiderülni a GYK-s szavazásokból. Attól, hogy itt ferdítitek az eredményeket, még nem válik valósággá! Sajnálom, ha én voltam az első, aki ezt a rossz hírt közölte veled :(


"De nem MOST fog megtámadni, hanem mondjuk 10-15 év múlva."


10-15 év alatt akár az ukránok is betámadhatnak minket (még ha nem is katonai eszközökkel, most láthatjuk, hogy propaganda és álhír gyártásban elsőosztályú a teljesítményük!), és őszintén, szerintem is nagyobb veszélyt jelent egy állig felfegyverzett, kettős mércével erősen megtolt Ukrajna, mint Oroszország szomszédként. Főleg ha megnyerik a háborút!


Egyébként kizártnak tartom, hogy Oroszország valaha is a teljes Ukrajna területét el tudná csatolni. Nagy valószínűséggel csak a keleti régiót tudják megtartani. És mi pont nyugaton vagyunk egy távoli csücsökben, két számukra ellenséges országgal körülvéve.


"A legjobb az, ha lehetöségük sincsen rá."


Ahhoz el kellene törölni Oroszországot a Föld színéről, de az egyenlő lenne egy atomháborúval és akkor jó eséllyel mindenki visszarepülne a kőkorszakba (már ha túlélné valaki is). Szóval a dolgok jelenlegi állása szerint, ha megnyerik ezt a háborút, ha nem, bármikor lehetőségük lesz újabb háborút kezdeményezni, akárki ellen. 10-15 év nagyon hosszú idő. Ez nem érv.


10-15 év alatt Kína és akár Észak Korea is megtámadhatja a világot, vagy akár nyugaton a párhuzamos társadalmak kialakulása miatt terrorállamok jöhetnek létre (ennék még nagyon kicsi a valószínűsége, de mint írtam, ez sok idő). Ezeket az országokat nem tudod eltörölni csak úgy a Föld színéről, együtt kell élni velük és az általuk nyújtott "fenyegetéssel" is. A kulcs a diplomácia és a közös gazdaság/kereskedelem.

2022. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!