Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz az, hogy ha beállok a...

Igaz az, hogy ha beállok a katonának, akkor ingyen letehetek jogosítványokat?

Figyelt kérdés

Lehet ez régi szokás, mivel apám hajtogatja mindig, hogy álljak be katonának és ott rakjam le a pilóta/helikopter vizsgát, mivel elég drága.

Nekem mind a három fekszik: katonaság, repülő és helikopter... Mindegyik tetszik :)

Na, és ha ez lehetséges, akkor milyen rangtól, mely városokban, milyen feltétellel?

És én szemüveges vagyok, de ha nem vadászgépre szeretném a későbbiekben felhasználni a vizsgámat, hanem munka- és saját célra? Úgy is megoldható?


Előre is köszönöm!


2010. szept. 20. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve ők is jogosítványosokat keresnek, még ha ez nem is feltétel, de előny.
2010. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, akkor szívás :D

Köszi a választ

2010. szept. 20. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert az csak úgy van, h te beállsz katonának és kiképeznek helikoptert vezetni.

Főiskolát kell végezni, h ilyen helyre bekerülj.

2010. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Adalék ismeret:

Ne állj be katonának csak azért, hogy kihasználhasd az ingyen képzést!

-Semelyik katona nem lát szívesen olyan embert kollégájaként, akiről tudja, hogy csak ugródeszkának használja a céget.

Elvtelenül, hivatástudat, szakmai elkötelezettség nélkül ne legyél katona!

-A leendő parancsnokod is "utánad fog rúgni", - ha kiderül az alantas szándékod, - és helyesen teszi.

2010. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából tetszik a katonaság szakma, és ha már ott vagyok, akkor ne csak egész nap dögöljek. (tesizzek reggel, utána szabad foglalkozás - attól függ, hogy minek megyek...)

Meg különben is nem hagynám ott a katonaságot, mert elvégeztem a repcsi jogsit, abból a jogsiból nem nagyon tudsz megélni, a többit mellé. Na, úgy ér már valamit.

2010. szept. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!