Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet ingyen dolgozni?

Hol lehet ingyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Élelmiszer és vegyi áru eladói szakmát szereztem tavaly.De a match-nál volt gyakorlatom és hiába kértem sosem segítettek így tapasztalatlan vagyok még.Szeretnék tapasztalatot szerezni de egy bolt sem alkalmaz.Szerintetek ingyen hol segítenének bele rázódni a szakmámba?
2011. okt. 20. 23:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ingyen nem dolgozhatsz, mert a munkaadót büntetik meg.
2011. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De pl ha írnánk róla szerződést akkor sem?Hisz nem szolgáltat ellen javat (ha jólk mondom) a munkámért
2011. okt. 21. 00:01
 3/31 anonim ***** válasza:
37%

Megvan a szakmát, megvan a gyakorlati időd.

Ne ingyen munkát keress, hanem rendes állást.. úgyi mindig az adott helyen kell megtanulni a helyi szokásokat.

2011. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%

A világon bárhol. Nincs olyan ember aki ezt visszautasítaná.

Szerintem te fogod bebizonyítani Magyarországnak, hogy munkát bárhol bármikor lehet találni. És ha valahonnan kirúgnak öt percen belül találsz új állást. :)

2011. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Törvényellenes szerintem, nem lehet senkit ingyen dolgozatni munkaszerződéssel. És ha ingyen dolgoztatnának valakit, hogyan lenna számonkérhető, ha valamit véletlenül/szándékosan elszúr?
2011. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Igen megvan.De úgy érzem hogy még lenne mit tanulnom a szakmámban mert a matchban 2évig sz.rtak a fejemre:(


Útolsó vices vagy:D

2011. okt. 21. 00:04
 7/31 A kérdező kommentje:

bocsi

elírtam


Utolsó vicces vagy:D

2011. okt. 21. 00:05
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

"De pl ha írnánk róla szerződést akkor sem?"


Dehogynem. Sőt ezesetben szerződést sem kell írnod és adót sem kell fizetned. Ez úgynevezett nonprofit tevékenység, mely a világon mindenhol adómentes.

2011. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De akkor is törvény ellenes ha a szerződésben benne van miért dolgozok ingyen?Ebben viszont van valami hogy ha elszúrok valamit...
2011. okt. 21. 00:06
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

"Törvényellenes szerintem, nem lehet senkit ingyen dolgozatni munkaszerződéssel."


És itt a kulcsszó a "szerintem". :)

2011. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!