Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyhogy nem volt semmilyen...

Hogyhogy nem volt semmilyen megtorlás a tegnapi krími légibázis elleni támadás után?

Figyelt kérdés

Oroszország hónapokon keresztül fenyegetőzött azzal, hogy nagyon komoly csapást fog Ukrajnába mérni, ha orosz területre mer csapást mérni. Persze ennek ellenére az ukránok szinte napi rendszerességgel átlőttek a határon, de azok nem voltak igazán komoly incidensek.


A tegnapi támadás azonban elég komoly és nagy méretű akció volt, ráadásul mélyen olyan területen belül, amelyet Oroszország saját felségterületének tekint. Szinte a teljes légibázis megsemmisült, kiégett egy rakat jármű, a szomszédos településen is jelentős károk keletkeztek és az embereket is evakuálni kellett. Ha jól tudom legalább 5 sérültet és 1 halálos áldozatot is eredményezett a támadás. Ráadásul tegnap az internetre kikerült felvételek tanúsága szerint legalább 3 vadászgép is megsemmisült a robbanásban, de például ma már 10 gépről beszélnek a médiában.


Ennek ellenére orosz részről semmilyen válaszreakció nem érkezett szinte. Megpróbálják balesetnek beállítani az esetet és minél kevesebbet beszélni róla a médiában. Ez azért eléggé nevetséges szerintem.


Miért nem volt végül semmilyen megtorlás, ha Oroszország hónapokon keresztül fenyegetőzött vele?



2022. aug. 10. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Számoltak vele, nem véletlenül termelnek évek óta háborús gazdaság üzemmódban.
2022. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ami késik nem múlik lesz megtorlás bőséggel
2022. aug. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Jeffrey Spender ***** válasza:
22%
Én azt nem értem, hogy az ilyen Molyemberek hogy tudják folyékonyan, és regényni hosszú propagandát írni ?
2022. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

"ha orosz területre mer csapást mérni."

Krím nem orosz terület.

2022. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!