Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Február 24-én gondolta volna...

Február 24-én gondolta volna valaki, hogy bő fél évet követően az orosz hadsereg totálisan összeomlik az ukrán háborúban és kudarcot vall?

Figyelt kérdés
Döbbenet, hogy mekkora egy lúzer bagázs.

2022. szept. 9. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Én öszintén azt hittem februárban hogy ez egy kb 1-2 hetes háború lesz.


Minden tiszteletem az ukrán népnek, az ukrán hadseregnek!


És ez közben nagyon nagy kárt okoz az oroszoknak, eddig azt hitte az egész világ(vagty legalábbis egy jelentős része) hogy az orosz hadsereg ha megindulna nem állítaná meg senki, na ezta mítoszt sikerült lerombolniuk

És közben a hadianyag készleteiket is elherdálják az ukránok ellen a hülyék feleslegesen.

A hadi anyaguk nagyrésze méga szovjet időkben gyártódott, a mai oroszország sose fogja tudni ezta veszteséget potolni.

Gyakorlatilag nagyhatalomból középhatalommá sikerült az oroszoknak magukat visszarontaniuk.


Idióta a Putyin, szerintem ha még nem hal meg magától addig, akkor őt a saját népe fogja megnyúvasztani.


Hajrá Ukrajna, éljen az igazság:)

2022. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Na, ne mondd! Akkor az ukránok visszaverték az oroszokat és vége a háborúnak? Linkelj már egy forrást, hadd örüljön más is! :)
2022. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom eldönteni, hogy direkt provokáltok ilyenkor, vagy ennyire embertelenül buták vagytok.

Az orosz hadsereg nem omlott össze, ennyit tesz lehetővé a jogszabályuk hadiállapot kihirdetése nélkül. Ha ezt megtennék akkor nem 200tank lenne ukrajnában hanem 3000 + a teljes légierő ami most keleten van a japánok miatt.


Ukrán hadsereg gyakorlatilag nem létezik, amikkel harcolnak az ukránok az nato felszerelés.

2022. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Ki gondolta volna, hogy egy orosz-amerikai háború elhúzódhat
2022. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Én ugyan nem vagyok hadi szakértő, ezért csak Tarjányi Péter ellenzéki biztonságpolitikusra tudok hagyatkozni, aki azt mondta, hogy az oroszok a katonai kapacitásuknak csak egy nagyon kis részét használják az ukrán háború során. Amúgy napok alatt legyőzhetnék Ukrajnát, de nem akarnak totális háborút, hanem az ellenfél erejének lassú felőrlésére törekszenek.
2022. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Arra döbbentem rá még nagyobb bizonyosággal hogy mekkora egy kamu megjátszott világban élünk, ahol egy ilyen "háborút" is lenyomnak csak hogy fenntartsák az illúziót. Oroszországnak ott van az egy millió aktív katonája két millió tartalékosa erre fel ott szórakoznak ukrajnában százezer képzetlen katonával. Összehasonlításúl a nácik Lengyelországot 1.25 millió katonával Franciországat majdnem három és fél millió katonával szállták meg. Ne mondja már meg nekem senki hogy Putyinnak jobban megéri azt hazudni hogy nincs háború amikor ezt még a legutolsó bugris 20 IQs cigány fidesz szavazó sem hiszi el, minthogy tiszteségesen bevonulna teljes hadsereggel és rendet tenne. Tényleg ennyire jobban megéri szép lassan kinyíratni azt a százezer katonát? Itt nem erről van szó. Putyinka is csak a háttérhatalom bábja és ürügy kell a világnak hogy kimagyarázzák az élelmiszerhiányokat, energiaválságot (amiket valójában ők maguk idéznek elő mesterségesen). Komolyan el kellene hinnem hogy putris jelentéktelen cigányország inváziója miatt fogunk megfagyni meg éhenhalni? Ez csak egy rossz koreográfia egy zs kategóriás háborús film! A gonosz oroszokat visszaverik a hősies ukránok csak te addig éhenhalsz vagy megdöglesz.
2022. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Tökéletesen egyetértek a 7-es válaszolóval! Hajszál pontosan ugyanezt akartam írni. Az nem létezik, hogy ez nem egy megrendezett dolog!
2022. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Jóhogy színjáték, ez egyértelmű.
2022. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Amikor összeomlik egy hadsereg akkor pont az ellenség térfelén maradnak?


Baj az van bőven nálad

2022. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Igazából fő cél európa csak azt nem tamadhatják meg láthatóan.
2022. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!