Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mai szemmel az internet népe...

Mai szemmel az internet népe mostmár csak jót röhög az ilyen világverő orosz youtube katonai videókon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=lh--kVgRJdU


Emlékszem anno én is áhítattal néztem ilyen videókat az orosz haderőről, álmomban se gondoltam volna, hogy ilyen irtózatosan megszégyenült módon omlik össze az imázsuk.


Lehetséges, hogy most a legtöbb ember ilyen videókat látva csak röhög magában és tovább kattint cringelve?



2022. szept. 20. 20:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
23%
Az oroszoknak van modern hadseregük is, de csak a szovjet technikát használják.
2022. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
Igen.És akkor most vége a háborúnak?Ki nyert?
2022. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
6%
Szovjet testvéreink legyőzhetetlenek.
2022. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Fsms ***** válasza:
90%

Lebecsülni nem szabad őket, nagyon sok kárt tudnak okozni még ha veszítenek is.

Mellesleg Afganisztán sem volt egy nagy siker.

2022. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%
Afganisztán teljesen más. Inkább a vietnámi háborúhoz lehetne hasonlítani, ahol a szovjetek fegyverezték fel a vietkongokat. Most fordítva lesz, az amcsik meg az eu fegyverezi fel az ukránokat és az oroszok fogják feladni. Atomrobbanás akkor se volt és most se lesz, mert egyszerűen nincs értelme.
2022. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
29%

Felhívnám a figyelmedet neked is meg a többi gúnyolódó hülyének is, hogy Oroszország hivatalosan még nem is háborúzik!


Majd ha kiküldik a behívót annak a KETTŐMILLIÓ! mozgósítható embernek, meg elkezdik bevetni a termobárikus bombákat, és a többi finomságot, akkor nem fog senki viccelődni!


Ha ez bekövetkezik, onnantól minden egyes Ukrán civil áldozat a nyugat lelkén fog száradni! Ahelyett, hogy hagyták volna megmurdelni azt a nyomorult Zelenszkijt.

2022. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%
Majd a kettő millió sorkatona megoldja azt, amit a VDV nem tudott. Nyilván.. :D
2022. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
10%

#5 Nem, nem ilyen egyszerű.Oroszországnak létkérdés, hogy kihez tartozik Ukrajna.

Úgy tudom az USA nem szomszédja Vietnámnak.Semmi köze a kettőnek egymáshoz.Soha nem fogja Oroszország fogadni a vereséget, mert akkor annyi neki.

2022. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%

P.S.:


"Ha ez bekövetkezik, onnantól minden egyes Ukrán civil áldozat a nyugat lelkén fog száradni! "


Megint a civileket fogják lőni? Hát igen, azuok nem lőnek vissza...

2022. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%
#9 Nem én írtam, de válaszolok.Eddig sem lőtték a civileket, azok járulékos veszteségnek számítanak egy igazi háborúban.Minél jobban elhúzódik és durvul a konfliktus, annál több civil fog meghalni, pedig egyértelműen nem ők a célpontok.Sok ész nem kell, hogy ezt felfogd.
2022. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!