Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy rendezvény miatt lezártak...

Egy rendezvény miatt lezártak egy útszakaszt a kisvárosunkban, mindkét végére 1-1 rendőrt helyeztek az úttestre terelni a forgalmat. nem jobb megoldás lett volna ha egy kordonnal lezárják?

Figyelt kérdés
miért kellett oda élőerő?
2022. okt. 1. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:
na elírtam a kategóriát, rendőrség-be akartam írni
2022. okt. 1. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok hülye van, aki még úgy sem érti meg, hogy nem szabad odamenni, ha mondják neki.


Meg ilyenkor nagy az értetlenkedés, hogy dehát miért nem szabad itt elmenni....??


Na ezeknek szépen el kell ezt is magyarázni.

2022. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es is írja, mert csak idő kérdése lenne néhány hülyének hogy letojja a kordont és azé'is át akarjon menni rajta. Ha egy birka elindul akkor utána meg már menne a többi is. Fogalmazzunk úgy hogy számos honfitársunknak nem éppen erőssége a normakövetés, a szabályok betartása.
2022. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
durva. azt gondoltam hogyha kitesznek ideiglenesen egy behajtani tilos táblát egy lezárásra, esetleg húznak egy police szalagot rá akkor egyértelmú mindenkinek
2022. okt. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!