Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrajna kapni fogja az atomot?...

Ukrajna kapni fogja az atomot? a Belgorod nukleáris tengelalattjáró elindult és egyenesen kijev felé tart szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell fosni, Müller Cecíliának biztos lesz jó pàr tippe, hogy mivel mossunk meg főzzünk, hogy elkerüljük a bajt.
2022. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Kiégtem ezen a kérdésen🤣🤣

Ennál már csak az volt a jobb, mikor egyik ismerősöm arra kért, hogy folyó vízben úgy dobjam be a horgonyt hogy az a csónak alatt legyen😅

2022. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdező, a Szahara kellős közepére indult
2022. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
már egy atomvonat is elindult: [link]
2022. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
atommetrót nem akarnak indítani? Moszkvából Kijevbe
2022. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A belgorod a posseidon torpedók miatt van felkapva , az kifejezetten az usa ellen lenne hatásos európában kevésbé itt nem tengerpartokon vannak a legnagyobb infrastruktúra. A fekete tengeren ilyesmi bevetéséből a krím is kapna
2022. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

Perszeeee és küldik az atomrepülőt, atoműrhajót, atomrollert és atomtalicskát is 😂

Aztán vigyázni kell ám, mert ha valamelyik orosz iskolában kimondja a kémia/fizikatanár az atom szót az már biztos hogy a támadás előjele 😂

2022. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az én mámán még bújkált a pincébe Orszoszok elöl.. Amerikaik elöl viszont nem kellet bújkálnia... Gáz vagy nem gáz... mér ürölékkel is bekenték magukat, hogy ne erőszakolják meg őket az Oroszok... Amerika párti vagyok... Oroszországtól nem kaptunk semmit, csak fenyegetést. Hajrá Amerika.
2022. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 hol lakott a mamád hogy látott orosz meg amcsi katonákat?
2022. okt. 7. 11:24
 20/22 anonim ***** válasza:

Az én nagyanyám fejér megyei volt, nagyon hasonló történeteket mesélt a ruszkikról, mint a 18as, konkrétan, a fél falun átmentek a ruszkik és, nem nézték, hogy ki nő, ki férfi, aki élt és mozgott, azt megerőszakolták.

Nagybátyám, 56-os pesti srác volt, amennyire tudjuk, harcolt az Oktogonnál, majd a 10 nap alatt, átment az Osztrákokhoz, ahonnan végül Angliába kötött ki, 30 évig nem mert hazajönni, én 10 éves koromban láttam elöször. Szétszakadt a családunk. És nem csak a miénk, nagyon sok pesti, Pest környéki családot tudunk, aki hasonlóan estek szét. És ti meg most ezeknek drukkoltok! Egyet értek a 18asal, inkább Amerika!

2022. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!