Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A balosok miért nem fogják...

A balosok miért nem fogják fel hogy nekik nincs menekvés a kötelező katonai szolgálat alól?

Figyelt kérdés

Napok óta itt tombol a sok balos és mindenkit lepontoznak mert nem képesek felfogni hogy minden nyugati ország NATO tag,így ha Brüsszelig is futnak a kötelező katonai szolgálat elől,akkor is haza lesznek hozva és meg lesznek büntetve.



Tessék,itt a térkép,minden élhető ország NATO tag,és Írország is kiad minden dezertőrt ha a NATO kéri,tehát NINCS menekvés!



[link]



Miért nem képesek ezt felfogni,mi ezen a nehéz?????



2022. okt. 30. 00:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Én felfogom...majd főbe is lövöm magam amint lehet, kíváncsi lennék arra majd mit lépnek.
2022. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas, hogy itt valaki arra veri a faxát, hogy behívják a férfiakat katonának.
2022. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%

Én még voltam anno sorozáson, ott pont ezt mondtam, hogy majd főbe is lövöm magam amint lehet, és lám nem vittek el.

Szóval mindig van menekvés ;)

2022. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Dehogynem, kint maradok Kanadában háborús menekültként.
2022. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Elég durva lehet a kognitív disszonanciád:


"minden nyugati ország NATO tag,így ha Brüsszelig is futnak."


Na most ha a NATO bevéd akkor pont nem kell katona csak ha s natoba belépsz!

2022. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Ausztria pl. nem NATO tag, nem kell Brüsszelig futni. Mellesleg én felháborítónak találom itt 2022-ben, hogy a szerelmem, bátyám, sógoraim, kollégáim stb. menjenek meghalni azért, mert ott fent egy marék féreg unatkozik és háborúsdit akar játszani. Mindig az átlag emberek szívnak, míg törvénybe iktatják a férgek, hogy ők és családjuk miért nem harcolhatnak. Undorító, hogy mi emberek ezt hagyjuk még mindig, hogy néhány féreg miatt szenvedjünk, öljük egymást stb. Elég volt már ebből!

Kedves kérdező: mivel egyenjogúság van, így ennyi erővel a nők is mehetnek ám harcolni. Érdekes, hogy mindig a férfigyülölő vénlányok akárják a férfiakat harcba küldeni, meg az olyan boszorkák, kiknek csak lányuk van, vagy a leszázalékolt, testnevelésből is felmentett barmok, ill akiket törvény védi, mert politikus, bankár vagy ezen férgek csemetéje...

2022. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg, a jobboldaliaknak sincs menekvés. Mondjuk számukra nagyobb szívás, mert azért szavaztak Orbánra, hogy ne vigyék el katonának a fiainkat.
2022. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Abban biztos lehet mindenki, hogy ha egyszer olyan esemény következik be, ami miatt mindenkit be kell hívni, az akkora világégés lesz, hogy nem lesz hová menekülni.
2022. okt. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Sorkatonaság lesz? Vitya bejelentette?


Vagy mire fel ez a kérdés?


Egyébként majd eljátszom, hogy nem vagyok beszámítható plusz porckorongsérvem is van.

2022. okt. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora h*eséget... Látni, hogy ez az ország nem gondolkodik. De nyugodtan csinálja mindenki a cirkuszt...
2022. okt. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!