Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha valaki külföldre költözik...

Ha valaki külföldre költözik (pl Németország) és ott hivatalosan le is telepszik, attól még besorozható Magyarországon ha magyar állampolgár?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 04:51
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Igen,ez esetben nemzetközi elfogatóparancsot adnak ki és visszatoloncolnak ahol a határon már várni fognak és egyből visznek a sorozóbizottság elé.
2022. nov. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan orszagba koltozz es telepedj le, amivel nincs kiadatasi egyezmeny.
2022. nov. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Na megint visszatértek ezek a magasröptű kérdések.
2022. nov. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem magasröptű. Én speciel 40 évesen, mindenre vágyom, csak embert ölni nem szeretnék, egy vadállat elméletei miatt.


Köszönöm, de én nem kérek se Putyin agymenéseiből, se Orbán nemzethy f@szságából. Nem akarom az életem elb@szni, igy, ha kell, akkor én is menekülök olyan helyre, ahol élni hagynak.

2022. nov. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
1: Kíváncsi lennék, ez hogy működne a gyakorlatban. Majd az adott ország rendőrei törnék magukat, hogy több tízezer embert felkutassanak és kitoloncoljanak?
2022. nov. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Persze, főleg ha időközben ott is sorozás fog történni
2022. nov. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6: Akkor már esélyesebb, hogy oda akarják majd besorozni. De ez a hazatoloncolós elképzelés hülyeség.
2022. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
4. Azt nem te fogod eldönteni!
2022. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Mit, hogy ölök-e, embert, vagy sem?

Van egy rossz hirem, egy politikus sem dönthet erről helyettem, erre mindig lesz választási lehetőséged!

2022. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es téved, a csak a magyarországi lakóhellyel rendelkező férfi állampolgárokat hívhatják be a hatályos jogszabály szerint. Ha valaki még a behívó megérkezése előtt kiköltözik, és lemond a magyarországi lakcíméről, akkor nem hívják be. Nem lesz semmiféle "nemzetközi elfogatóparancs", hiszen ez a történelem során gyakorlatilag sehol nem működött. A vietnami háború során rengeteg amerikai menekült Kanadába vagy Mexikóba, és hiába adott ki az USA nemzetközi elfogatóparancsot, kevesebb mint 1%-ukat toloncolták vissza az USA-ba.
2022. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!