Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külföldön (Németországban)...

Külföldön (Németországban) élő magyar állampolgár milyen vakcinára regisztrálhat Magyarországon, ha külföldön nem fogadják el a keleti vakcinát?

Figyelt kérdés

Külföldön (Németországban) élő magyar állampolgár milyen vakcinára regisztrálhat Magyarországon, ha még Németországban nem fogadják el a keleti vakcinát?


Pfizer ide is alig jut, keletiek megint nem.


2021. máj. 17. 11:44
 1/8 anonim válasza:
én astra zenecával oltattam be magam.
2021. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Astra zeneca az amiből kaphatsz is belátható időn belül.
2021. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyenre.
2021. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Egy külföldön élő bármilyen állampolgár miért akarna Mo-ra utazni csak azért, hogy beadjanak neki egy oltást??

Külföldön élő bármilyen állampolgárok az adott országban kapnak oltást. Ne akarjon külföldön élő magyar Mo-on oltást kapni, mert nem fog igazolványt kapni - ahogy azok se kaptak, akik eddig elkövették ezt a hibát.

2021. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
#4. Egyrészt le vagy maradva egy pár körrel, másrészt ha amúgy itthon mindenkinek jut vakcina, aki kéri, akkor te ne akarj már más magyarok élete fölött ítélkezni, okés? Ha itt hamarabb kaphat, mint egy másik országban, akkor bizony jöjjön csak nyugodtan, nem előled és előlem fogja elvenni a vakcinát, ne aggódj! Egyébként meg néhány idiótán kívül azért elsősorban nem az igazolvány miatt oltakozunk, az csak egy következmény.
2021. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Időnként Pfizer akciók vannak, jelezd, hogy te speciális helyzeted miatt ilyet kérsz, ez érthető.


[link]

2021. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Miért vagyok lemaradva? Tele vannak a hírek azzal, hogy külfölön élők, akik Mo-n adatták be a vakcinát, nem kaptak igazolványt. Persze tudom, azta megmagyarázta a fidesz, hogy azok "illegálisan"(!!!) adatták be és ezért nem kaptak, de mostmár aztán nyugodtan beadathatják, kapni fognak... Aki hisz nekik, az oltassa be magát. Egyébként meg hol ítélkeztem? Már csak azért se ítélkeztem, mert én is külfödön élek... Felőlem mehet aki akar, csak vegye figyelembe, hogy ha nem kap igazolványt, vagy nem fogadják el, mert nincs rajta feltüntetve milyen vakcinát kapott, akkor elég nehéz lesz neki utána az élet Németo-ban vagy akárhol külföldön.
2021. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szóval én vagyok az első, mint mondtam én astra zenecat kaptam és pontosan ezért kértem azt mert németben ez elfogadott. Amúgy is hazajöttem volna és mivel tényleg ahol lakok millió időpont van erre az oltóanyagra, beadattam és kész. Nem vettem el egy magyar állampolgártól sem a lehetőséget hogy beoltassa magát, konkrétan 5 percenként lehetett időpontot foglalni, és alig voltak. És fel van a papíron tüntetve, hogy mit kaptam.

az életem meg Németországban egyáltalán nem nehéz, köszönöm hogy aggódsz emiatt.

2021. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!