Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi történt ma...

Szerintetek mi történt ma hajnalban, amikor rakéta csapódott be az ukrán határmenti lengyel településen?

Figyelt kérdés
Szerintem simán lehet szándékos orosz bombázás. Persze most mindenki összecsinálta magát a nyugati oldalon, és kitalálnak mindenfélét, csakhogy ne legyen NATO beavatkozás (világháború) belőle. Az oroszoknak gyakorlatilag mindegy már, senki nem fog velük üzletelni a jövőben, nem tekintik őket partnernek, max Észak Korea vagy Irán a barátjuk... Nem csodálnám, ha ilyen alapon már egy lapra tennének fel mindent és világháborút akarnának. Persze nem vagyok nagy katonai szakértő vagy politikus, csak nekem ez a meglátásom.

2022. nov. 16. 08:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es, fenntartani akarják a háborút (USA), kb. olyan szinten, ahogy eddig ment. Oroszországot katonailag és gazdaságilag gyengíteni a háborúval, amíg csak lehet, ahogy eddig is.

De nem akarnak ennél többet, szerintem. Azért a belpolitikájukra is gondolniuk kell.

De lehet, hogy másnak más véleménye van, én is kíváncsi vagyok.

2022. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És, akkor miért provokáltak tegnap?
2022. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt még nem tudjuk, van olyan verzió is, hogy az ukrán légvédelem akarta leszedni az orosz rakétát és nem találta el. Ha így van, akkor simán egy véletlen.

Provokálni meg nem az USA/NATO akart (már ha provokáció), hanem Ukrajna. Gondolom, fogy a muníció, fogy az apanázs, jó lenne még ellátmányt kapni, vagy belerántani több országot is, Zelenszkijt nem kell bemutatni.

2022. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy véletlen, hogy a légvédelmi ukrán rakéta Lengyelországban landolt.
2022. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!