Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet, hogy mégis valahogy az...

Lehet, hogy mégis valahogy az oroszok rakétáztak Lengyelországba?

Figyelt kérdés

Zelenszkíj most is azt állítja, hogy az oroszok voltak. Én nem tudom elhinni róla, hogy hazudjon vagy hogy provokációként ilyeneket csináljon. Barátságos szinte NATO ország Ukrajna. Mi van ha valóban az oroszok voltak, hogy eltereljék a figyelmet a polgári rámadásokról Kijevben?


Nem vagyok szakértő, katona sem voltak soha, de pár ötlet nekem is eszembe jutott


pl:


1 - Mi van, ha az oroszok ledobnak ejtőernyővel olyan egységeket a határhoz közel, akik ott felszerelik a rakétaindítót és kilövik Lengyelországra?


2 - Mi van, ha orosz kémek voltak, akik beépültek az Ukrán hadseregbe?


3 - Mi van, ha olyan újfajta egyedi kialakítású kilövővel lőtték ki oroszországból, amivel elérhették Lengyelországot?


4 - Mi van ha csak kívülről hasonlított egy kis hatótávolságú rakétának megtévesztésből és Orosz földről lőtték ki?


5 - Mi van ha Csecsen földről lőtték ki?


6 - Mi van ha a közeli magyar területekről lőtték ki, hiszen Orbán Putyin barátja?


Ez a pár ötlet csak így futólag jutott eszembe laikusként, akkor mennyi megvalósítási lehetőség lehet még katonaként?



2022. nov. 16. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Oroszok lőtték ki valahonnan
Ukránok voltak
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Fizetik neked ezt a liberális médiakommentelést,kérdező?
2022. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem a nato annyira nem szivesen vallotta be hogy zselénszki volt, de már nem akarta elhinni kutya se hogy az oroszok ilyen roszak!
2022. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A NATO a háború kitörése óta kémrepülőkkel és műholdakkal is figyeli az eseményeket és a mostani rakéta esetében is pontosan látták hogy ki lőtte ki, és honnan. Ezért tudták már az első percben, hogy nem Oroszországból lőtték ki.
2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

1

5000/ kérdezés!

2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3. Honnan látták volna, ha egy csapat ukránnak öltözött ember összeszerel valamit és kilövi? Nem figyelnek minden egyes ukránt. Én nem vagyok biztos abban amit írsz


Lehet hogy tudják az amerikaiak, hogy az oroszok voltak nagyon is, de nem mernek kirobbantani egy háborút, mert félnek az orosz atomtól. Nem támadták meg ezidáig az oroszokat pont emiatt. Nem akarnak atomot kapni. Ez annyit nem ér

2022. nov. 16. 19:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5

Nagyon konteózol!

Ez nem hiteles !

2022. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Unforító ez a szerecsenmosdatás. Az ukránok voltak, ez tény. De te, akinek semmi, de semmi tudása sincs, se szakmai rálátása, jobban tudod, mint a világ összes szakértője... a kérdés provokatív, jelenteni kell. Ennyi.
2022. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi energiát fektetni abba, amely mára sokszorosan is meg lett cáfolva... Engedd el, próbálj méltósággal veszíteni!
2022. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mi van, ha olyan újfajta egyedi kialakítású kilövővel lőtték ki oroszországból, amivel elérhették Lengyelországot?"


Múltkor még az életetekre megesküdtetek volna, hogy az oroszoknak nincs modern technikájuk. Fákon laknak és kövekkel meg botokkal harcolnak. :D

2022. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés tipikus esete annak amikor az ember már annyira véleménybuborékban éli az életét, hogy már a valóság sem érdekli. Csak az amit a fejébe tömtek.
2022. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!