Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért rettegnek az emberek a...

Miért rettegnek az emberek a háborútól?

Figyelt kérdés

Felfoghatnánk úgyis hogy egy váratlan esemény, kaland, izgalmas dolog. S nem biztos hogy meghalsz. Persze megtörténhet.

Ha pl. túléled akkor háborús hősként hivatkozhatsz magadra.

Én titkon várom hogy eszkalálódjon az ukrán orosz balhé és mi is részesei legyünk a balhénak.

S akkor honvédő hős partizán lehetnék. Dagadna a mellem a büszkeségtől, ahogy szép szál férfiként állnék a fagyos levegőn s a kezemben gépfegyver.

Ha bedurvul a helyzet én azonnal jelentkezni fogok frontszolgálatra a hazámért.


De miért félnek ettől annyira az emberek? Mikor hősökké válhatunk?


2022. nov. 16. 20:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
"Jobb egy élő gyáva mint egy halott hős"
2022. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
7%
Mert buták.
2022. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%

Javaslom ugorj el a várbazárnál van/volt I. VH kiállítás. Ég fiatal kiskatona első és sokadik levele sokat fog segíteni, mi a baj a háborúval.

"büszke vagyok, hogy ennek részese vagyok" "bár meghalnék", talán 3 hónapot volt a fronton, teljesült a kívánsága, nem tért haza.

2022. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk van benne valami, inkább halnék meg a fronton mint nyomorognék a hátországban Isten tudja meddig. Aztán lehet a civileket meg az ellenség mészárolná le szóval azoknak sem jobb.
2022. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Látom, te már most megkaptad a drog adagodat, bevetés előtt már nem is lesz rá szükséged. :D
2022. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel ha hősként emlegetnek? Az élet ennél sokkal fontosabb. Egy csomó ember meghalna, városok dőlnének romba, családok szakadnának szét vagy jobb esetben mennének tönkre. Mi ebben a jó?
2022. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%
te a mostani időben 30 pec után sírva rohannál haza anyukához , háború nem romantikus történet hanem szar és rothadás szagú kibaszás
2022. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%

“Én titkon várom hogy eszkalálódjon az ukrán orosz balhé és mi is részesei legyünk a balhénak.”



És kinek az oldalán harcolnál?

2022. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%

Féllábú, fészemű hősként?

Jobb esetben...

2022. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%

Te senkiházi... senki nem tart vissza, hogy felszerelj, és elmenj haborozni...

De nyilvan azert vagy még a net elött, mert egy kretén vagy, aki errol álnodozik, mert a kutyának nem kell....


Takrodj el a Légióba Te punci...

2022. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!