Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért rettegnek az emberek a...

Miért rettegnek az emberek a háborútól?

Figyelt kérdés

Felfoghatnánk úgyis hogy egy váratlan esemény, kaland, izgalmas dolog. S nem biztos hogy meghalsz. Persze megtörténhet.

Ha pl. túléled akkor háborús hősként hivatkozhatsz magadra.

Én titkon várom hogy eszkalálódjon az ukrán orosz balhé és mi is részesei legyünk a balhénak.

S akkor honvédő hős partizán lehetnék. Dagadna a mellem a büszkeségtől, ahogy szép szál férfiként állnék a fagyos levegőn s a kezemben gépfegyver.

Ha bedurvul a helyzet én azonnal jelentkezni fogok frontszolgálatra a hazámért.


De miért félnek ettől annyira az emberek? Mikor hősökké válhatunk?


2022. nov. 16. 20:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%
Legtöbben siman nem foglalkoznak vele, első pár hétben volt ugymond téma, manapság meg már simán belefásultak az emberek.
2022. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%

#21 Nekem a munkatársaim sírtak össze vissza, hogy így háború, úgy háború, mi lesz most, hát ők már be sem jönnek dolgozni.


Amikor megmondtam, hogy "Mi lenne? Megy tovább az élet" akkor kaptam az ész osztást, meg leszólásokat.


Aztán mi van most? Megy tovább az élet. Pontosan ugyanaz van mint a Coviddal. Ha a kormány nem tolná mindenhol az arcunkba, hogy háború meg szankciók akkor mindenki élné az életét. Persze rettegésben kell tartani a birka népet.

2022. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
83%
Az Ukránok várnak rád a frontvonal! Miért nem mész?
2022. nov. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, a kérdező túl sokat tolta háborús játékokkal. Rá kéne ébreszteni, hogy a valóság nem olyan. Ott nincs az, hogy ha meghalsz, akkor utána egyszerűen újrakezded a legutóbbi mentési ponttól.
2022. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%
22: Ha már a délszláv háború alatt lett volna internet, azt is lehetett volna úgy nyomatni a híroldalakon, hogy az emberek egy része leköltözzön a pincéjébe.
2022. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
95%
Majd amikor a te golyóidat vágják ki egy életlen szikével és ott hagynak elvérezni a betonon, vagy amikor a gyerekeid a szemed előtt lövik le, akkor majd megtudod, hogy miért félnek az emberek a háborútól...
2022. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
95%
Én azt látom h ebben az országban egyre több beteg elme él🥺🥺kezeletlenűl, szabadlábon s szavazóképes polgár. Egészséges elme ilyen kérdést nem ír ki vagy troll. Hős lennél? S ki nem xarja le szted?Tudod mi lennél egy darab hús a sok elhúllt katonatársad között egy kopjafával elföldelve mint egy kutya vhol a senki földjén. Ennyit ér egy hős egy háborúban🙂aminek semmi értelme értelmetlen rombolas pusztítás értelmetlen halál. Rettegés? Egy jó érzésű ember ösztönből elutasítja mar a tényt nem hogy várja. Ha ennyire mentálisan rottyon vagy bátyja ugorj le a hídról úgy gyorsabb hidd el nekem.
2022. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha a családodat írtanák ki a szemed előtt, az asszonyodon 5 orosz katona végig menne akkor dumálj erről jó? Várjad a háborút túl sok volt a cucc, meg a PS?
2022. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Salamon Bálint ***** válasza:
36%

Lehet, hogy te tuleled, de sokan - akik nekes fontosak- meg nem.

Es ha tul is eled, keszulj fel; nem leszel hos. Max anyukad hiv ugy majd teged negyszemkozt, halkan (mar ha o tulelte).

A hosok ugyanis a temetokben vagy valamelyik arokba elkaparva nyugszanak.

Te csak egy szerencses leszel a szerencsetlenek kozul mindenfele testi es lelki problemaval egy haboru altal szetrombolt orazagban.

Ha ez az almod...

2022. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
9%
Ezt a nemzetet nem fogja érdekelni ha jót tettél hős vagy, ha meg gyáván kibújnál a katonaság a harc elől, akkor azt nyáltól fröcsögve megjegyezné.
2022. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!