Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Putyin vagy utódja a...

Ha Putyin vagy utódja a nukleáris fegyverek bevetése mellett dönt, az eszkalációnak lenne valami jelentős következménye? Ez elhozhatná Ukrajna vagy Oroszország összeomlását?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg egy atomháborúban elnéptelenedő Európa, észak-amerika
2023. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Jóteszi
2023. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene atomot bevetni. Orosz édestestvéreink győzni fognak! Légy Te is russzista és higgy a győzelemben, különben a küszöbön álló új világrendben kellemetlen lehet számodra az északi sarkkörön túl élni internálva! 🧡🇷🇺✌️
2023. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Atomháborúvá eszkalálódna, ugyanis csak a demokratikus amerikának szabad demokratikus atomot dobni a nem demokratikus országokra, a demokrácia nevében
2023. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Bár én még régebben tanultam történelmet koromnál fogva és keveset olvasók magyar állami médiát, de felvilágosítanál kérlek hány demokratikus országra dobott atombombát a második világháború óta, az Egyesült Államok a demokrácia nevében?
2023. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ukrajnának nincsenek atomrakétái és a NATO sem szállítana nekik. Oroszország összeomlását nem arra értettem, hogy az elszenvedett atomtámadások miatt omlana össze, hanem a nemzetközi elszigetelődés, hanyatlás, politika válság, esetleges kirobbanó felkelések, polgárháború miatt.


Ukrajnában viszont az elszenvedett csapások közvetlen válságot is okozhatnának, egy ilyen eszkaláció számukra is kockázatos.

2023. jan. 8. 15:56
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

#5


Oké szívesen segítek. A történelem során csak amerika dobott le atombombát (ráadásul kétszer is) háború során, ezeknek a bombázásoknak javarészta civil lakosság eset áldozatul.


És akkor itt van amerika nagy demokrácia exportjai, tessék: [link]

2023. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

#7

Japánra dobtak atomot, de az akkor pont nem demokratikus állam volt.

2023. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

#8


És én hol állítottam ennek az ellenkezőjét

2023. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

'de felvilágosítanál kérlek hány demokratikus országra dobott atombombát a második világháború óta'


Erre hoztad fel Japánt. Az atom valós, csak a pol. rendszer nem stimmel.

2023. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!