Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha én a hadművészet szerelmese...

Ha én a hadművészet szerelmeseként örülök annak, hogy háború van és élvezettel olvasom a rola szóló híreket, akkor pszichopata vagyok?😳

Figyelt kérdés
Valaki így gondolja..

2023. jan. 25. 21:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10:


Még szép, hogy nem akarok a rèszese lenni. Mint ahogy az MMA-meccs nézői sem szeretnének az octagonban lenni. De ettől még gyönyörködhetnek a harcművészek előadásában!

2023. jan. 26. 19:57
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Szóval élvezettel nézed, ahogy emberek ölik egymást. Értem.

De részese nem akarsz lenni.


Ha minden úgy alakul ahogy sejtem, részese leszel nem sokára.


Mikor anno a covid még kínában járt, már akkor mondtam itt gyk-n, hogy ide ér.

Le lettem hülyézve, na meg pontozva.

Mikor 2021 decemberében azt mondtam, hogy támadni fognak az Oroszok, le lettem hülyézve, na meg pontozva.


Most azt mondom, kb másfél, egy év és Európa háborúba fog keveredni az Oroszokkal.


Lehet lepontozni, lehet hülyének nézni, de igazam lesz. Sajnos most is.


Na majd kíváncsi leszek, hogy akkor is ekkora élvezettel fogod e szemlézni, mikor a csaladod, a barátaid hullnak körülötted.

2023. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12:


Ha ez így van, akkor ügyes jós vagy!


Meg lehet nézni, hogy ennél a kérdésemnél mennyire dominált még az a várakozás, hogy Putyin nem indul meg. Csak nem te voltál az, aki feb. 19-én megírta, hogy jövő héten támadás?😳


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2023. jan. 26. 21:16
 14/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
Történelmi időket élünk. Nem sok ember tapasztalja meg élete során ilyen közel egy állam változását.
2023. jan. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy dolog, hogy érdekel a hadművészet, az már más, hogy a háborún élvezkedsz. A hadművészet tényleg érdekes, de élvezettel csorgatni a nyáladat arra, hogy hol ölik egymást az emberek éppen, az elég beteg dolog.
2023. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az emberek szenvedésének a látványa vagy ennek a tudata nem okoz örömet, éppen ellenkezőleg, a szívem összefacsarodik az empatiatol.


Engem a harcászati, hadműveleti és hadászati szintű tervek és gyakorlat összeütközése erdekel és tölt el élvezettel.

2023. jan. 28. 13:46
 17/17 anonim ***** válasza:
30%

"szívem összefacsarodik az empatiatol."


Pszichopata nem vagy. A pszichopaták két lábon járó gyilkológépezetek (nemcsak gránáttal meg fegyverekkel ölnek). Empátiát nem éreznek.


A harcművészetet pedig nem véletlenül hívják művészetnek. Jártam régen MMA-ra, és mindig a kölcsönös tisztelet fontosságát hangsúlyozták. Nem az egymás bántalmazása a cél, hanem a harci képességek fejlesztése.

A háború az nagyon nem ilyen, elb*szott ízlés kell ahhoz, hogy valaki szépnek találja az agressziót.

2023. jan. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!