Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 737 000 forintos bérrel várja...

737 000 forintos bérrel várja a katonákat a Magyar Honvédség. Az elég jó, nem?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nézőpont kérdése, de a 737 ezres bruttó bér nem a Honvédségre érvényes, csak kifejezetten egy zászlóaljra.
2023. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha meghalsz mire tudod költeni?
2023. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha 8-17 lenne a szolgálat elfogadható.

De össze vissza idővel...össze vissza helyszínekkel ez a pénz nevetséges.

Mert ha életkeptelen munkaidőben dolgozol

1.lemaradsz a gyereked felneveléseről


2. Megba sszák a feleséged mert sose vagy otthon.


Nettó 1 milla lenne korrekt ezért hogy oda a családod oda a gyereked a meló miatt.

2023. aug. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az 1-es írja. Egyetlen zászlóaljba, harcjárműre keresnek katonákat ennyiért. És válogatás van, nem vesznek fel minden hikomat jöttmentet. Egyébként ez már korrekt bér.
2023. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Molyember ***** válasza:
41%
Budapesten kb. ennyit keres egy buszvezető.
2023. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

3.


Elmondanám, hogy a Honvédség egyébként is erről szólt.

Megb sszák a feleséged és nem látod felnőni azt a gyereket, aki nem is tőled van 😁

2023. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Az újak kb 260 nettót kapnak.
2023. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz saját életük az így toborzottaknak, mindenki, aki máshol katona, gyűlölni fogja őket, kibeszélik, kiközösítik őket - a pozitív diszkrimináció miatt - és ez a "kánaán" csak addig fog fennállni, amíg szüksége lesz ezekre az emberekre a miniszter úrnak! Amikor nem, akkor meg minimum a bérezési rendszerből szervezi ki őket, esélyesebb azonban, hogy mehetnek vissza az utcára, ahonnan jöttek. Emlékezni kell csak arra a napra, amikor a miniszter úr úgy ébredt, hogy az általa éjjel megálmodott szempontok alapján tömegesen kell az embereit kiszórnia az utcára. Véletlenül sem a lombik fejet, az egyszemélyes főosztályokat és a fantázia beosztásokat szünteti meg, hanem azokat szórja az utcára, akik akár "Sanghajba is elmentek volna táncosnőnek", a végletekig belementek a non-stop roncsderbibe csak azért, hogy megfeleljenek neki! Hálás típus!
2023. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem két milla is kevés lenne, mert én nem szeretek reggel kelni, nemszeretem a rendet, nem szeretem, ha parancsolgatnak nekem. Ujjá kéne születnem, hogy ilyeneket eltudjak viselni.
2023. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Salamon Bálint ***** válasza:
88%
Az illetmemytabla szetint hol kap egy orvezeto brutto 735000-t?
2023. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!