Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hoppá, ez nem leopárd A7+,...

Hoppá, ez nem leopárd A7+, amit az oroszok egymás után lőnek ki?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy a leok hullanak mint a verebek Ukrajnában, mert régebbi típusúak, meg az ukránok eléggé inkompetensek az oroszokhoz képest. De azért ha ez tényleg A7+ akkor az már felveti a hibás tervezést is!


[link]



2023. aug. 21. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tessék? "ez az oldal nem létezik. Próbálj valami mást keresni!"
2023. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De, létezik! És rajta van a német tank kiégve és ripityára törve.

Mondjuk ez mindennapos, hogy a német tankok égnek mint reisztag, de ez egy A7+, ami állítólag a legjobb tank!

2023. aug. 21. 11:33
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem nyitja meg a keresőm.
2023. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2023. aug. 21. 11:42
 5/23 A kérdező kommentje:

Ez egy másik tank, de szerintem ez is egy A7+


[link]

2023. aug. 21. 11:43
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Leopard A4 lehet max., mert A5-től jellegzetes háromszög formájú a lövegtorony páncélja elöl.
2023. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem látni a videón a kilövés nyomát, kiégve sincs és a torony sem repült a Holdig. Nem lehet, hogy ez inkább aknára futott?
2023. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó minőségű CGI gyerekek, nem valódi felvétel :D

Ettől még lőnek ki Leopardokat is, csak azokról nem készült ennyire jó minőségű közeli felvétel.

2023. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
És mi az amit látnunk kellene a képen? Oké ott van egy leharcolt Leopard és ennyi.
2023. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Jeffrey Spender ***** válasza:
64%

Ez a felvétel június 7-én készült, nem augusztus 7-én.


Másrészt kocka alakú tornya van, ez A4-es lesz, az A5-től kezdődőknek van ék alakú pótpáncélzat.



# John_McClane


A toronyrepülés az csak akkor történik, ha a teknőben is tárolt lőszer berobban. De aknára futásnál ilyen nem történik, annál vagy a lánctalp szakad le, vagy csak a sofőr hal meg, de a toronyban levők másznak ki kábultan.


És az is opció, hogy a sofőr melletti lőszertárolót nem töltik fel.


Sokunk azt várták, hogy a Metyisz-M-ekkel lövik ki sorozatban őket, erre már az aknamezőkön elakadnak, és az jobb is az oroszoknak, mert az ukránok jó eséllyel nem próbálkonzak meg a kimentésükkel, ott maradnak, és így egy minimális javítást igénylő, szinté ép gép hullik az ölükbe.

2023. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!