Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy tudnak elvesziteni egy...

Hogy tudnak elvesziteni egy f35 vadaszgepet az amerikaiak ? A robotpilota meddig tudja vezetni, nincs rajta nyomkoveto ? Nem fura a történet?

Figyelt kérdés

[link]


Érdekes a sztori több ponton is hibás a pilóta katapultalt valami "nem meghatarozhato" probléma miatt

Aztán a repülő csak úgy eltunik és a lakosság segítséget kérik hogy kerese meg?


Nem fura ez kicsit ?



2023. szept. 18. 21:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem tudom, de mikor vasutas voltam, 2 évig elvolt veszve egy mozdony:))
2023. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%

#1


Ne viccelj, mindenki tudja hogy bohóc vagy.

2023. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

2#Hát a MÁV nal lévő állapotokat ismerve nem lepodnek azt se tudják hány ingatlanjuk van es rohadnak szet.nekem is volt szerencsém ott dolgozni .

😀

2023. szept. 18. 21:42
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
pár éve egy maláj utásszállító veszett el az utasaival együtt. A mai napig nincs meg, még a maradványai sem
2023. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Orosz propagandistak közül valaki azt írta Kubába repültek vele .

😀 már mennék is az orosz és a kínai szakemberek érte.

2023. szept. 18. 22:13
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem fura. Találj meg egy 150x150km-es területen egy jobb esetben 15x6 méteres géptözset ( rosszabb esetben törmeléket). Sok sikert :D


"Érdekes a sztori több ponton is hibás"


A sztory nem hibás, szimplán csak nem fog mindent a sajtó orrára kötni a tengerészgyalogság, ahogy ilyenkor ez lenni szokott. Majd ha meglesz a roncs, lezajlik a szokásos vizsgálat akkor lesz jelentés is majd megtudjuk mi történt.

2023. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
P.S.: egy-két éve az osztrákok hagytak el egy mozdonyt, aminek szintén nem volt beüzemelve a "jeladója". Hetekig keresték az elkóborolt villanymozdonyt ( valami tehervonatról elfelejtették leakasztani ahol kellett volna és a német határon kötött ki, ahol félreállították vagy mi ).
2023. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nincs benne fekete doboz vagy valami jeladó??

Mondhatod hogy lopakodó de valahogy a saját egysegeknek is látni kell .

2023. szept. 18. 22:22
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

#3


Engem zavar ha valaki akkor is pofázik ha nem ért hozzá vagy nem kérdezik. Lehet hogy neked nem számít, de nekem fontos a gyerekeim jövője mert az indokolatlan hülyeség okozta a túlnépesedést és a környezetszennyezést. A másik meg az, hogy ez egy olyan oldal lett volna hivatott lenni, hogy ha valaki mindent megpróbált már vagy vészhelyzet van és segítséget kér akkor tudjanak neki segíteni. Te meg idejössz társalogni mert unatkozol és/vagy nagyon ráérsz. Persze tudom én, hogy sok ember nem szenved hiperaktivitásban hanem élvezi minden percét.. Viszont amíg ebből nekem károm származik, addig egyáltalán nem tudom tolerálni!

2023. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

"Nincs benne fekete doboz vagy valami jeladó??"


Van mindkettő, de ha nem csak a portfolioig mész az információért:


"The jet’s transponder, which usually helps locate the aircraft, was not working “for some reason that we haven’t yet determined,” said Jeremy Huggins, a spokesman at Joint Base Charleston. “So that’s why we put out the public request for help.”"


Valamiért ki volt kapcsolva a transzpondere.

2023. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!