Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Arab tavasz után most jön a...

Arab tavasz után most jön a zsidó ősz?

Figyelt kérdés
Már Libanonnal is egymást lövik. Kijelentették hogy a gázai övezetet teljesen annektálják. Idő kérdése hogy a Hezbollah is beszálljon a buliba.
2023. okt. 8. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én a magyar nyarat várom már csak ezek után.
2023. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ciszjordániában is harcok vannak
2023. okt. 8. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Sok ideje húzódik a feszültség és a szembenállók azóta készülnek az összecsapásra amióta Izrael megalakult. Valamikor be kell következzen egy döntő összeütközés.

Hogy a vége mi lesz azt nem tudni - csak sejteni. Izraelé a Föld egyik legjobb hadserege. Kénytelen olyan haderővel rendelkezni ami meg tudja védeni, mert minden oldalról - még az izraeli területeken is a palesztinok részéről - a megsemmisülés fenyegeti. A kérdés, hogy Izrael ellen kik állnak össze és mennyi fegyvert szánnak most a támadásra.

Lehet, hogy egy nagy háború kezdetét jelenti ez ami most történik, de éppen így lehet, hogy ez csak esélyt ad Izraelnek arra, hogy megtisztítsa, rendezze a területeit és a palesztinokat vagy kiűzze vagy megegyezzen velük végre valahogy a közös együttélésben.

2023. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

"ez csak esélyt ad Izraelnek arra, hogy megtisztítsa, rendezze a területeit és a palesztinokat vagy kiűzze vagy megegyezzen velük végre valahogy a közös együttélésben."


Ezekkel nem lehet megegyezni. Az arabok eddig mindenféle békejavaslatot, területmegosztást elutasítottak, mert nekik minden kell vagy semmi. Most is ők támadtak, ők kezdtek rakétázni. Ki kell őket pucolni onnan teljesen Gázából és Palesztinából.

2023. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet szidni a NATO-t, meg a nyugatot, de, én akkor is hálás vagyok a sorsnak, hogy egy olyan korban születtem, amikor a mi kontinensünk -nagy része- és a nyugat, az viszonylagos békében él egymással és nem háborúval oldja meg a problémákat. Nagyon remélem, hogy igy is marad és azt is, hogy ezek meg minnél előbb befejezik az értelmetlen vérontást.
2023. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Én is így gondolom, de ettől még megtörténhet, hogy más lesz a vége.

Az egy távoli hely, sok olyan történelmi és egyéb összetevővel, amit mi itt nem igazán érthetünk meg.

Emlékszem még arra az időre amikor a palesztinok mellett volt itt mindenki, mert olyan információkat kaptunk csak az eseményekről amik alapján őket lehetett csak támogatni. Aztán megtapasztaltuk élesben itt is, hogy milyen is amikor nagy számban élnek a területünkön hasonló csoportok és már teljesen másképp vélekedünk ugyanarról a helyzetről, mint korábban.

2023. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

2-3 millió arabot nehéz hova tenni. A legjobb lenne, ha Egyiptommal meg lehetne egyezni, hogy ők annektálják Gázát, és tartsanak ott rendet.

Persze, a palesztinok az egyiptomiaknak se kellenek. Az arab "testvéreik" mindig is csak ürügyként, politikai eszközként tekintettek rájuk.

2023. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vaskupola nem védi meg őket?
2023. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Utána az iszlám tél, majd a pride nyár
2023. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!