Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyénileg ti melyik oldalakra...

Egyénileg ti melyik oldalakra alnatok a haborukban?Melyik oldal a szimpatikus az ukrán orosz az Izraeli palesztin,vagy az örmény azeri konfliktusban?

Figyelt kérdés

Én személy szerint azokat támogatom akik az elnyomás ellen küzdenek.


Ukránok elnyomtak az oroszokat 2014 óta és részben minket magyarokat is.

Izrael pedig sokkal brutalisabban 67 óta a palesztinokat .


Az örmények pedig keresztények, és csak a vallásuk és a szulofoldjuk akartak megtartani szóval azért szimpatikusabbak mint az azeriek .


Tudom a kormányunk oroszokat Izraelt és azerieket támogatja.


Én egyénileg oroszok palesztinok és örmények harcát érzem helyesnek.

Ti melyik oldalal szimpatizaltok?



2023. okt. 20. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kéne nekik egy rendes ország talán ahol elhetnek blokád és legicsapasok nélkül !"

Meg is volt a lehetőségük rá, nem is egyszer. Ők azok akik minduntalan visszautasították és nekiálltak terrortámadásokat intézni, mondván nekik minden kell.

2023. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A hamasz nem képviseli az egész népet!

Ha nálunk a mi hazánknak lenne egy fegyveres ereje és Trianon előtti területünket próbálná meg gerilla módszerekkel visszaszerezni azért kollektiven felelne minden magyar?

2023. okt. 20. 14:36
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván orosz, palesztin, az örmény ügyet nem ismerem, úgy tudom, igazából ők települtek oda illegálisan, úgyhogy nem nekik van igazuk, de azeri muszlimokért nem harcolnék azért.
2023. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Észak-Koreában főleg a nép szenved. Oroszországban nem a kisemberek szívnak? De a világ összes országában a szankciók, azok az embereket is érintik. Így működnek a szankciók.

Más választás nincs. A mecset alá elbújt hamaszt hogy szankcionálod? A rakétáit hogy pusztítod el, ha iskolákba és kórtermekbe vannak a raktáraik? A rakétázás még így is sokkal kevesebb áldozattal jár. A személyes eljutás csak a célig több áldozattal járna, mint eddig összesen.

2023. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!