Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Hamasznak hogy lehetnek...

A Hamasznak hogy lehetnek ilyen aránytalanul nagy veszteségei az IDF-hez képest?

Figyelt kérdés

[link]

A Hamasz védekezik városi harcban harcolnak, alagútrendszereik vannak ami eléggé meg kellene hogy nehezítse az IDF előrenyomulását valamint a technikai fölényét is ellensúlyoznia kellene.



dec. 22. 07:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
82%

"Ne hazudozz. Én egy szóval sem mondtam hogy zsidót ölni rendben van. Azt mondom hogy Izrael sok mindenben hazudott és sok izraeli civilt az izraeli hadsereg gyilkolt meg."


Nem hazudok, hanem a tényeket írom, miszerint részedről rendben van zsidót ölni. Tagadod a palesztinok zsidó civilek ellen elkövetett atrocitásait, népirtását, mi több egyenesen azt hazudod, hogy ezeket az amúgy háborús bűnöket zsidók követték el, tehát legalizálod a zsidók ellen elkövetett bűnöket.

dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
17%

"Nem hazudok, hanem a tényeket írom, miszerint részedről rendben van zsidót ölni."


Hát ez jó :) Én leírom hogy egy szóval sem mondtam hogy zsidót ölni rendben van és nem is gondolom így, erre továbbra is behazudod hogy részemről rendben van. Oké hogy a cionisták gátlástalanul hazudnak de azért ez már nagyon gáz.



"Tagadod a palesztinok zsidó civilek ellen elkövetett atrocitásait, népirtását, mi több egyenesen azt hazudod, hogy ezeket az amúgy háborús bűnöket zsidók követték el, tehát legalizálod a zsidók ellen elkövetett bűnöket."


Ami tény azt nem tagadom. Tény például hogy a hamasz elrabolt izraeli civileket. Azt viszont nem tudjuk pontosan hogy ebből a 7-800 izraeli civilből mennyit ölhetett meg a hamasz és mennyit az izraeli hadsereg. Annyi biztos hogy sok izraeli civilt az izraeli hadsereg gyilkolt meg de lehet hogy a többségét is. Szóval nem legalizálok semmiféle zsidók ellen elkövetett bűnöket csak leírtam a tényeket.

dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
30%

Az alábbi videóban egy izraeli nő elmondja hogy október 7-én elfogták és egy traktorba ültették, hogy elvigyék Gázába de ekkor izraeli katonák tüzet nyitottak és megölték az édesanyját ő pedig megsebesült.


https://www.youtube.com/shorts/RKqWNXZuPLI


Ezért mondom lehet hogy az izraeli áldozatok akár többségét is az izraeli hadsereg gyilkolta le.

dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
94%
Kár a gőzért, drága egy agysejtű barátunk úgysem képes felfogni, hogy a sztárolt kis palesztinjei őt is röhögve agyonlőtték volna, ha október 7-én ott kóricál a közelben.
dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
34%

Tessék még egy szemtanú. Azt mondja a hamaszosok jól bántak velük és csak el akarták vinni Gázába. Mikor kijöttek a házból az izraeli katonák mindenkire tüzet nyitottak. Lelőtték a túszokat is, majd tankokkal lőtték a házakat.


https://www.youtube.com/watch?v=rTQcjyhPOIk



Láthatod, ez egy izraeli zsidó szemtanú beszámolója. Az izraeli hadsereg legyilkolta a túszokat is. Nem állítom hogy mindet de biztosan sokat.

dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
93%

"jól bántak velük és csak el akarták vinni Gázába"


:D:D:D Esküszöm én már hangosan röhögök zsidógyűlölő barátunkon aki még a terrorizmust is tea délutánnak állítva be.

dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
34%

Tessék még egy izraeli szemtanú nyilatkozata. Mikor beléptek a hamaszosok a házába egyből mondták hogy nem fogják bántani. Még ahhoz is engedélyt kértek a nőtől hogy vegyenek egy gyümölcsöt, aztán pedig elmentek.



https://www.youtube.com/watch?v=rD7NI0tGbp8



Ezekből a hiteles beszámolókból az következik hogy a hamaszosok nem akartak civileket gyilkolni csak foglyul ejtésük volt a cél.

dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
0%

"Esküszöm én már hangosan röhögök zsidógyűlölő barátunkon aki még a terrorizmust is tea délutánnak állítva be."


Kiröhögőd a zsidó szemtanút aki átélte ? Mert ő állítja hogy jól bántak velük a hamszosok. Az izraeli katonák pedig lelőtték a túszokat.

dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
91%

Jó-jó, ezt a témát már elkoptattad, most arról írjál, hogy Ukrajnában mit művelnek Putyin náci irtó kereszteslovagjai mekkora jótetteket hajtanak végre.

Írhatnál meg nem történt világjárványról is, az oltásos chippekről 😆

Amerika önmegtámadásáról 2001-ben a WTC-nél.

A megjátszott holdraszállást is levezethetnéd.

Szívesen olvasnék tőled egy értekezést arról, hogy a Föld lapos, meg hogy teknősbékák hátán van a földkéreg. 🤣🤣🤣

dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor kijöttek a házból az izraeli katonák mindenkire tüzet nyitottak."


Szépen hazudsz.


A nő egyértelműen azt mondja, hogy a terroristák szándékosan élő pajzsként használták őket.


1:23-nál: "he decided to use me as humen shield I found this out afterwards".


1:45-nél "we shouted at that point to the special forces... and they heard me and they stopped.


Magyarul akármennyire mosdatod a palesztinokat, ők használnak ártatlan civileket élő pajzsként a katonák pedig amikor felismerték, hogy civilekkel van dolguk, akkor nem tüzeltek tovább.


Eleve hazugságként írod, hogy a katonák "tüzet nyitottak", tekintve, hogy a nő is "exchange of fire" azaz tűzpárbajként hivatkozik a történtekre. Nem ugyanaz.

dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!