Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Hamasznak hogy lehetnek...

A Hamasznak hogy lehetnek ilyen aránytalanul nagy veszteségei az IDF-hez képest?

Figyelt kérdés

[link]

A Hamasz védekezik városi harcban harcolnak, alagútrendszereik vannak ami eléggé meg kellene hogy nehezítse az IDF előrenyomulását valamint a technikai fölényét is ellensúlyoznia kellene.



dec. 22. 07:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
0%
Most azt akarod behazudni hogy csak konteo mikor szemtanúk számoltak be erről? Akkor a szemtanúk hazudnak? :) Vagy palesztinok öltöztek be és adják ki magukat zsidó szemtanúnak? :)
dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

#61 Látom a tényekre nem tudsz semmit írni, miszerint minden állításod hazugság.


Én a tényeket írtam le, miszerint még azt sem adod szó szerint vissza amit linkelsz hanem még a saját magad által tálalt tényeket is hamisítod.

dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%

De persze tudjuk, a Hamasz terroristái egytől egyik tisztelettudó, kedves emberek voltak akik természetesen a világ legnagyobb tiszteletével vittek el izraeli civileket Gázai kirándulásra.


És a lemészárolt 1.200 és megsérült 5.000 ember mind Izraeli katonák áldozata.

[link]


Ennyi baromságot szerintem már te sem hiszel el.

dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
0%

"Szépen hazudsz.

A nő egyértelműen azt mondja, hogy a terroristák szándékosan élő pajzsként használták őket."


Te hazudsz. Az igaz, a nő azt mondja pajzsként használták őket, de azt is mondta az izraeli katonák mindenkire lőttek akik kijöttek a házból.



"Magyarul akármennyire mosdatod a palesztinokat, ők használnak ártatlan civileket élő pajzsként a katonák pedig amikor felismerték, hogy civilekkel van dolguk, akkor nem tüzeltek tovább."


Na ez az undorító hazugság. A nő egyértelműen azt mondja hogy az izraeli katonák mindenkire lőttek, vagyis a túszokra is. Majd utána hogy tankkal lőtték a házakat. És egy szóval sem mondta hogy az izraeliek nem lőttek mikor látták hogy civilek is vannak. Egyébként is egyből látszik hogy túszokkal jönnek ki egy házból. Gondolom egy 80 éves nénit az izraeli katona nem keveri összes egy fegyveres férfivel.



"Eleve hazugságként írod, hogy a katonák "tüzet nyitottak", tekintve, hogy a nő is "exchange of fire" azaz tűzpárbajként hivatkozik a történtekre. Nem ugyanaz."


Igen tűzpárbajról beszél de ettől még továbbra is tény hogy az izraeli katonák mindenkire lőttek, túszokra is.



Ezek a szemtanúk beszámolói megerősítik hogy Izrael egy olyan protokollt alkalmaz ami kimondja hogy inkább meg kell ölni a saját állampolgárait is csak hogy ne kerüljenek fogságba.

dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
100%

"Te hazudsz. Az igaz, a nő azt mondja pajzsként használták őket"


Tehát azt mondod, hogy igazam van, mert valójában élő pajzsként használták őket, de mégis hazudok? :D Röhej vagy.

dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
100%

"de azt is mondta az izraeli katonák mindenkire lőttek akik kijöttek a házból"


Azt mondja, hogy tűzpárbaj volt, tehát oda-vissza tüzeltek a palesztinok pedig szándékosan a tűzvonalba terelték a civileket. Szóval még mindig te hazudsz amikor ezt a tényt elfelejted közölni.

dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%

"És egy szóval sem mondta hogy az izraeliek nem lőttek mikor látták hogy civilek is vannak"


EMBER :D:D:D:D Percre pontosan beírtam és bemásoltam, amit mondott, ha neked SAJÁT VIDEÓD nem elég ténynek, akkor miről beszélünk? :D

dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként is egyből látszik hogy túszokkal jönnek ki egy házból."


Ööö...mesélj hol látszik? Nyilván persze tudom, te amellett hogy a tényeket nem veszed figyelembe az adott harci szituációkat látatlanban is tökéletesen meg tudod szakérteni. Röhej.

dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát azt mondod, hogy igazam van, mert valójában élő pajzsként használták őket, de mégis hazudok?"


A mondat második felét is elolvastad vagy az értelmi szinted odáig terjed hogy kiválogatod ami neked tetszik és a többivel nem foglalkozol ? :)



"Azt mondja, hogy tűzpárbaj volt, tehát oda-vissza tüzeltek a palesztinok pedig szándékosan a tűzvonalba terelték a civileket. Szóval még mindig te hazudsz amikor ezt a tényt elfelejted közölni."


Azt mondja a nő hogy az izraeli katonák lőtté le a túszokat. Még rá is kérdez a riporter hogy a hamasz lőtte le őket. Ő pedig mondja hogy nem, hanem az izraeli katonák. A tanról nem is beszélve ami a házakat lőtte.



"De persze tudjuk, a Hamasz terroristái egytől egyik tisztelettudó, kedves emberek voltak akik természetesen a világ legnagyobb tiszteletével vittek el izraeli civileket Gázai kirándulásra."



Hát ha még ahhoz is engedélyt kértek hogy vegyenek egy gyümölcsöt, mindenképpen kedvesebbek mint az izraeli katonák akik agyonlőtték az izraeli túszokat csak hogy ne kerüljenek fogságba.



"És a lemészárolt 1.200 és megsérült 5.000 ember mind Izraeli katonák áldozata."


1200-ból legalább 400 katona és rendőr. Szóval civil áldozat 7-800 lehet. A túszok beszámolója szerint pedig az következik hogy a hamasz célja elsődlegesen foglyok ejtése, nem a gyilkolás. Ettől még nem mondom hogy minden izraeli civilt az izraeli hadsereg gyilkolt le, de úgy tünik a többségét igen.



"EMBER :D:D:D:D Percre pontosan beírtam és bemásoltam, amit mondott, ha neked SAJÁT VIDEÓD nem elég ténynek, akkor miről beszélünk?"


A nő esetében igen, talán mert nem volt már a közelében hamasz fegyveres de ha lett volna, őt is lelövik az izraeli katonák.



"Ööö...mesélj hol látszik? Nyilván persze tudom, te amellett hogy a tényeket nem veszed figyelembe az adott harci szituációkat látatlanban is tökéletesen meg tudod szakérteni. Röhej. "


Hát szerintem elég egyértelmű hogy ha egy 80 éves néni jön ki a házból, akkor ő nem hamasz fegyveres :) Vagy a nőt aki beszél szerintem a vak is látná hogy túsz. Szóval vagy az van hogy az izraeli katonák értelmi fogyatékosok vagy ki lett adva nekik hogy lőjjék le a túszokat is.

dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
34%

Még egy érdekes videó. Izraeli katonák számolnak be arról hogy az izraeli hadsereg helikopterekkel és tankokkal lőtte október 7-én az izraeli településeket:


https://www.youtube.com/watch?v=PFxrl8nUb7Q


Magyarul az izraeli hadsereg végezhetett a túszok többségével majd a hamszra kenték az egészet.

dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!