Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem kellene Ukrajnának inkább...

Nem kellene Ukrajnának inkább megadnia magát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert olvastam egy cikket, amiben arról írnak, hogy egy képzetlen polgár frontra kerülése esetén a behívóparancsa után néhány napja van a haláláig, a fronton 4 órán belül meghal! Ettől rendesen depressziós lettem. Hány ártatlan halt már meg így is? Vőlegények, férjek, családapák, gyerekek, unokák, (minden nyolcadik halott 25 év alatti!!!) barátok, fiatalok, akik előtt ott állt volna az élet... Lehetett volna belőlük bármi, ehelyett el kellett menniük meghalni a semmiért!!! A hozzátartozók meg lelki nyomorékok lettek és egész életükben kíséri majd őket ez. Meddig folytatják ezt? Hány százezer ártatlan fog még meghalni? Putyin úgyse áll le, míg meg nem döglik, akármit megtehet és látjuk, hogy meg is tesz. Nem kellene Ukrajnának megadnia magát legalább azért, hogy ne kelljen a biztos halálba küldenie az ártatlan polgárait?

jan. 15. 09:30
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/151 anonim ***** válasza:
55%

"1 vs 1-ben az oroszok le is nyomták volna az ukrán kormányerőket." - a háború első hónapjaiban nem sok nyugati fegyvert kaptak és abból is csak a régi szovjetet, akkor még sehol sem volt Himars meg Patriot. Ne feledd azt sem, hogy a két ország nem ugyanakkora méretben és lakosságszámban sem. Nem csak a nyugati segítség miatt tudtak ellenállni.


"Ezek a statisztikák milyen módszerrel készülnek ? - nyilvánosan hozzáférhető uniós statisztikák keress rá bátran minden kérdésedre választ fogsz kapni.



"Ami szerintem sokat elmond az, hogy a magyarországi lakosság az stagnál, addig Bulgária és Ukrajna mindegyik radikálisan csökkennek. Valamiért mégsem olyan jó ott élni." - Ukrajna egy háborús nem uniós ország. Bulgária meg mindig a legszegényebb volt az unióban. Mi viszont nem voltunk annyira lecsúszva 10-20 éve hogy őket előzzük csak meg.


"A Budapesti Egyezmény az meg 1994-es, és nem 1991-es." - de a 91-es határokat fogadták el benne.


"Továbbá a New York Times megírta, hogy Ukrajnában a CIA égette meg magát, és ez vajon mit jelent ?" - úgy hogy a nyugati sajtó beszámolhat erről, az oroszok is vastagon ott voltak, de az ő nem-szabad sajtójuk sose számolhat be ilyenről mert aki ilyet megszellőztet az kap egy kis novicsokot vagy golyót lásd Navalnijt vagy Politkovszkaját.


"A probléma nem maga a történés, hanem az országok hasraütésszerű felosztása, amit a nagyhatalmak csináltak és csinálnak." - vagyis akkor elismered hogy az oroszok általi erőszakos felosztása Ukrajnának problémás?


"De attól még az Ukrán Kormány hallgatólagos jóváhagyásával virágozhat az ukrán szélsőjobb." - miért más országban nincs szélsőjobb? Itthon nincs minden évben Becsület-napi vonulás ugyanilyen ruhákban fegyver nélkül? Akkor Magyarország is támogatja a nácikat? Őket is nácítlani kéne?


"Az már más dolog, én nem indítottam volna sem 2022-ben, sem 2024-ben háborút, hagytam volna a fenébe a saját butaságukban az ilyeneket." - Zelenszkij népszerűség mélyponton volt, finomabb eszközökkel simán bevonták volna őket a saját holdudvarukba Ukrajnát. Felépítettek volna egy oroszbarát jelöltet akit megnyomnak anyagilag stb. Az orosz elnök viszont öreg és izolálva volt évekig még Merkel mondta róla anno hogy putyin egy más világban él.

márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!