Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem kellene Ukrajnának inkább...

Nem kellene Ukrajnának inkább megadnia magát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert olvastam egy cikket, amiben arról írnak, hogy egy képzetlen polgár frontra kerülése esetén a behívóparancsa után néhány napja van a haláláig, a fronton 4 órán belül meghal! Ettől rendesen depressziós lettem. Hány ártatlan halt már meg így is? Vőlegények, férjek, családapák, gyerekek, unokák, (minden nyolcadik halott 25 év alatti!!!) barátok, fiatalok, akik előtt ott állt volna az élet... Lehetett volna belőlük bármi, ehelyett el kellett menniük meghalni a semmiért!!! A hozzátartozók meg lelki nyomorékok lettek és egész életükben kíséri majd őket ez. Meddig folytatják ezt? Hány százezer ártatlan fog még meghalni? Putyin úgyse áll le, míg meg nem döglik, akármit megtehet és látjuk, hogy meg is tesz. Nem kellene Ukrajnának megadnia magát legalább azért, hogy ne kelljen a biztos halálba küldenie az ártatlan polgárait?

jan. 15. 09:30
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/151 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megnyugodhatnak az orosz anyák és feleségek, köszi.

Nem is értem akkor miért zúgolódnak?!

jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/151 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

Az amerikaiak voltak 8 évet Irakban.


Ott a hivatásos, és a szerződéses állomány volt, nem pedig sorkatonák, mégis zúgolódott a nép.

jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/151 anonim ***** válasza:
71%
A spanyolok pedig meghódították Mexikót, szóval igen, más országok megtámadása, és az emberek legyilkolása rendben van.
jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/151 A kérdező kommentje:

Látom nem állnak le a kommentek és a privátban is olyanokat kapok, hogy csak nézek... DE egyetlen választ sem kaptam továbbra sem a kérdésemre!!!


Összefoglalom még egyszer, hogy ne kelljen vissza lapozgatni. Azokhoz szól a kérdés, akik szerint a háborút folytatni kell bármi áron, illetve azokhoz, akik privátban gyaláznak engem.


Szóval:

Leírtam egy konkrét esetet, amit egy ukrán munkatársamtól tudok (de ahogy fentebb is írtam, akárhány ilyen sztorit találtok):


Az apa elment vásárolni, terhes felesége és 2 gyereke otthon. Elkapták, elhurcolták a frontra, napokon belül agyonlőtték. 3 gyerek árván, feleség egyedül maradt. A holttestet sem kapták vissza egyelőre, valószínűleg több száz másik hullával be van hányva jobb esetben egy hűtőkocsiba, rosszabb esetben egy vagonba.


Ilyenből 1000 történik NAPONTA!!! Szóval mégegyszer: aki szerint a háborút folytatni kell, azok szerint ez rendben van??? HA vele történne ez, akkor is ezt mondaná? Család, munka, élet, jövő, minden mindegy, menne meghalni, mert "ilyen egyháború"?


NEM KELLENE INKÁBB MEGADNIA MAGÁT UKRAJNÁNAK? ENNÉL NEM LENNE JOBB MÉG AZ IS?


Kérlek, hogy a kérdésre válaszoljatok! Tehát: ha veletek, fiatokkal, apátokkal, barátotokkal stb ez történne, akkor is azt mondanátok, hogy a háborút folytatni kell?

jan. 22. 16:35
 95/151 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/151 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem csak a gyáva szarok bíztatnak más országokat megadásra, akik saját otthonukért harcolnak.

Ezek a rongy emberek a saját országukat is az esők között adnák át az ellenségnek, elsők között árulnák el az ellenálló honfitársaikat.

Az emberiség szégyenei.

jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/151 A kérdező kommentje:
96: a kérdésre válaszolj!
jan. 22. 16:40
 98/151 A kérdező kommentje:
és egyébként igazad van, Orbán Magyarországáért tényleg nem harcolnék! Inkább elvinném biztonságos helyre a családomat, eltartanám őket, nézném, ahogy a gyerekeim felnőnek. A rongy ember vagyok, akkor az vagyok, de én az életet választanám. Az a 3 gyerekes apa is élni akart, akit szitává lőttek.
jan. 22. 16:43
 99/151 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem tudod elolvasni és/vagy megérteni a választ, "a kérdésre válaszolj!" ezt örökké hajtogatni fogod.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás.

jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/151 A kérdező kommentje:
A kérdésre nem kaptam választ....
jan. 22. 16:45
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!