Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az eddig látott és a világban...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Az eddig látott és a világban történt háborús és háború közeli események miatt is megkérdezem, az hogy az Európai Unió és a NATO hogyan reagálhatnak egy Eurázsiai területén kitörő vagy kitörni készülő Fegyveres Összetűzésre?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén én Nagyon Aggódom a fentebb említett dolgok miatt,mert van történelmi ismeretem és tudom a Nagy Háborúknak voltak kisebb területen is előzményei és szerintem Magyarország Sok Nemzettel áll kapcsolatban.

#háború #Külföldi összetűzések
jan. 16. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Miért kell ez a hisztéria?

Tudom a médiának jó,mert bizonyos fokig gerjeszti is a pánikot.

De átlag emberként miért kell ezen rugózni annyit?


Tudod mi lesz idén az ukrán orosz fronton?

Idén az oroszok a kivárásra fognak játszani,megakarják várni az emerikai elnök választás eredményét.


Putyin abban bízik,hogy trump fog győzni amerikában.

Trump győzelme után pedig várhatóan kevesebb pénz és fegyver megy Amerikából ukrajnába,és ha ez bekövetkezne,akkor majd 2025-ben indulna meg egy nagyobb orosz offenzíva ukrán területen.


Szóval nyugodj meg 2024-ben még nem jön el, az apokalipszis és a 3.világháború

jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Egy biztos, a NATO továbbra is maga alá vizelve fog a sarokban nyüszíteni. Az EU? Gondolom piacra dob még néhány új vakcinát és Úri Szuka még vesz néhány új villát.
jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván hogy hogy reagál az az adott helyzettől függ.
jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Kína lerohanná Tajvant, azt mondanák: ejnye-bejnye, majd hamarosan túltennék magukat rajta.
jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De mitől jobb, ha aggódsz? SEMMIT nem tudsz tenni ez ellen és csak a békében töltött éveidet b*szod el a folyamatos pánikolással.


Egyébként nem lesz semmi, mert az oroszok nem jelentenek a NATO-ra konvencionális háborúban veszélyt, atomot meg nincs értelme egyik félnek se dobni.


Kína problémásabb eset, de bennük az a jó, hogy ott tényleg hazafiak és nem olyan idióták, mint az orosz vezetés. Tehát tudják jól, hogy háború esetén elveszíteni a legnagyobb piacodat semmi értelme nincs. Mi nyugaton tudunk gyártani mindent, csak túl drága lenne és a szabályozás is szigorúbb, de ők a mi piacunk nélkül “éhen halnak”. Nyílván borzalmas lenne nekünk is, de abszolút semmi értelme Kínának háborúba lépni velünk, mert ez egy hatalmas gazdasági kratasztrófa lenne.


Proxy háborúra természetesen van esély és szinte biztosan lesz, de nyíltan nem fognak a nagyobb hatalmak egymásnak menni.

jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dongaben ***** válasza:
47%
Meg lesz ez a 3. Világháború, amit itt sokan kívánnak... 20 éven belül. És igaza lesz a "filmes látnokok"-nak, hogy a 2050-es évekre tették az apokalipszis utáni életet. Sajnálom, hogy nem lehetek részese...:(
jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és egyébként remélem még messze van a Harmadik Világháború.
jan. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!