Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Több szomszédos országban...

Több szomszédos országban gondolkodnak a sorkatonaság újbóli bevezetésén. Szerintetek nálunk is jelentős számban támogatnák itthon a bevezetését?

Figyelt kérdés
A lakosság kb. hány százaléka van mellette?
márc. 5. 19:37
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

"a mai fiatal fiúk túl puhányok. Nem ártana nekik egy kis nevelés minden téren."


Amint látja mindenki, a te esetedben sem sikerült ez a dolog, magadat tetted nevetségessé.


"a maiak helyében azért nem lennék, mert nekik könnyen élesre fordulhat a dolog."


Hogy a közeljövőben lesz háború Magyarország területén? Miről álmodozol Józsika?

márc. 6. 07:40
 12/43 anonim ***** válasza:
71%

#9 hagyjad már magad papa. Korod alapján te már a fél vagy max 1 éves sorkatonai időben voltál, ami kb pont szart se ért. Még be sem melegedtél oda és már mentél is haza. Lőttél egyáltalán valaha 1 alkalommal is, vagy nektek már annyi sem jutott? Egy mai fiatal ha airsoftozik többet megtanul a harci taktikákról, mint amit te valaha megálmodtál.

Puhányságot meg engedd el. A te generációd annyira kemény lett a sorkatonaságtól, h azóta is kőkeményen bírja támasztani a kocsmapultot, mert a 90%-a alkesz lett a laktanyában.

Max arra jó a sorkatonaság, h a magadfajta boomerem (akik ugyanúgy soha a büdös életben nem láttak háborút, mint bárki más) verhessék a mellüket, h ők bezzeg mekkora Rambo-k, mert volt rajtuk surranó, meg ehettek moslék tábori kaját meg gyíkhúst. Szánalmasak vagytok a gagyi katonatörténeteitekkel, aminek persze a nagy része full kamu, a többi meg fel van fújva. Menjél dobjál be egy kis barbont, úgyis azt csináltátok a sorkatonaságban is, az internetet meg hagyd meg a fiataloknak, akik nem olyan seggek, mint te.

márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
12-es ahogy mondod, nagy részük most is részegen fetreng valahol. Mindenki masszív alkoholista volt minisztertől kezdve vezérkaron át a kiképzőkig a néphadseregben, de képesek azt is hazudni hogy ezért bármi büntetés járt.
márc. 6. 08:05
 14/43 A kérdező kommentje:
Ráadásul azért is volt veszteséges, mert ami mozdítható volt, azt vitte mindenki, loptak szét mindent amit lehetett. Ezért meg nemhogy nem csukták le őket, még kitüntetést is kaptak.
márc. 6. 08:10
 15/43 anonim ***** válasza:
59%
#4 Boomer vagyok (76) NEM voltam katona és ellenzem.
márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

www.portfolio.hu/global/20240306/visszaallithatjak-a-sorkatonasagot-drasztikus-dontesre-keszul-europa-legerosebb-orszaga-673175%3famp


Még a svédeknél is csak amolyan kamu-sorkatonaság van, a németeknél is hasonlót pedzegetnek, mert anyagilag még ezek a - nálunk sokkal gazdagabb - országok is belerokkannának a teljes mozgósításba. Akkor majd pont itt vezetik be, mi? Hagyjuk már... Plusz akkor törölné el végleg a népharag Vityáékat, mert a fiatalok nagy részét ugyan nem érdekli az aktuálpolitika, de az internetadó ügynél láttuk, hogy amikor az ő bőrükről van szó, akkor bizony képesek bekeményíteni.

márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

A jó link:

[link]

márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
14%

"Körmös meg nádpálca, ugye?"


Nem ilyen kisiskolás módszerekre gondoltam, de hogy neked ez jutott eszedbe róla, azzal máris minősítetted magad haverom.


"Az ukránok és a románok mégis milyen fenyegetést jelentenek? Kit támadtak meg ők az elmúlt száz évben? "


Az Ukránok mai napig is folyamatosan tesznek olyan kijelentéseket amik alapján nem kizárható, hogy agresszorokká válnának a magyarokkal szemben. A Mihazánkat pl megfenyegették, hogy legyilkolják őket... Szerintem ez elfogadhtatlan.

A Románok között sok magyarellenes politikus van, Basescu szerint Románia a Tiszáig tart... Románia mindig is nagy köpönyegforgató volt, lsd világháborúk, nem lehet bízni bennük. Az hogy neked a történelem mindössze 100 évre vezethető vissza (mondjuk a románok esetében elég ennyi is!), megintcsak téged minősít.


Látom nagyon az elevenedbe találtam ezzel hogy kijelentettem hogy a mai fiatalok puhányok, talán ezért pörögtél be ennyire! :D


Most kiegészítem még ezzel: a mai fiatalok nem csak hogy puhányok, de nem viselik el a kritikát sem! ;)

márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Bezzeg az ilyen alkoholista vén boomerek mint például te 18-as, ti aztán jól tűritek a kritikát, bár minek is kéne benneteket, mikor "tiépítettétekfeleztazországot". A puhánysággal kapcsolatban meg a te korosztályod sem különb mint a miénk...
márc. 7. 12:50
 20/43 anonim ***** válasza:
#18 Vicces az ilyen szövegeket olvasni, mint amiket 10-es írt, mikor pont azért van náluk 2 éve háború amit korábban a saját orosz nemzetiségű lakosságukkal szemben csináltak. 2 év, meg 2014-t is belevéve a teljes Krími és egyéb eseménysort is tekintve sem volt neki elég, hogy felismerje milyen gondok vannak az ukrán vezetéssel, sok-sok ukránnal.
márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!