Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi közünk van az iráni válaszc...

Mi közünk van az iráni válaszcsapáshoz? Miért kell terrorkészültség?

Figyelt kérdés
Bocsássatok meg, de nekem ez érthetetlen. Irán nem a szomszédban van. Csapataink nincsenek azon a területen. Hadműveletekben nem veszünk részt. Miért kellett mégis megemelni a terrorkészültséget az országban? Mire számít a magyar hadvezetők, ha majd idejönnek háborúzni?

ápr. 16. 11:47
1 2 3 4 5
 31/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

# 29


Mire volt jó, hogy annak idején Hruscsov átpasszolta a Krímet Ukrajnának ?


Jól tette, vagy rosszul ?


Vagy Odessza, és a Mariupol közötti városok is miért kerültek az Ukrán SzSzK-hoz ?


És sok más ?


A Szovjetunió idején teljesen meggondolatlanul variálgatták, hogy ez tagköztársaság, az oblaszty, az meg autonóm tagköztársaság - magyarán szólva semmi értelmes magyarázat nem volt rá.

máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
38%
Na gyorsan magyarázd meg három oldaban, hogy mire volt jó. Hozom a popcornt :D
máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

Nekem szemernyi elképzelésem nincs, hogy miért csinálták meg ezt annak idején a Szovjetunióban, csak azt látom, hogy évtizedekkel későbbi konfliktus magvát sikerült elvetniük az akkori politikusoknak, és ennek okán baromságot csináltak utólag kiértékelve.


De nem csak a Szovjetunióban hozták össze, hanem még Putyinék is azt gondolták, még 2010-ben is, hogy jó lesz majd közös tulajdonba a Krím. Hát ez nem jött be.


Ez nem 1, és nem is 3 oldalas írogatás, hanem három rövid mondat.


Most akkor mire készíted be a popcorn-ot ?

máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
Mert odaperkelünk.
máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

# 29


Ciprusnak az egypár brit katonát kivéve nincsen brit lakossága. Ott a görög, meg a török a lakosság.



Kuba - kapaszkodj meg - mint nemzetközileg független ország, 1934 előtt nem létezett.


1492-ben fedezték fel, és gyarmatosították, és 400 évig spanyol gyarmat / külbirtok volt. 1848-ban megpróbálta az USA megvásárolni, de a Spanyol Kormány nemet mondott.


Abban az időben normális dolognak volt a külbirtokok, és hasonló státuszú területek adás-vétele.


1900-tól az USA félgyarmata, protektorátusa lett, nem is értem, hogy miért nem csináltak belőle rendes amerikai tagállamot.


Kubában az amerikaiak biztonsági aggályai, sőt kockázatai sérültek. Meg hát ahogy Castro-ék vezették Kubát - jól történt Castro regnálása, vagy nem ? Szerintem nem.



Dzsibuti az városállam, nem ?



Olaszországban mit keresnének az amerikaiak ?



Ellenben a Krímben a lakosság a sokféle történelmi folyamat miatt orosz, és orosz szimpatizáns ukrán, tehát nem idegen területen vannak.

máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

Hogyan jutottunk el Irántól Ukrajnáig ?


Milyen logikai szállal ?

máj. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
54%

Annyira imádom, hogy ha meglátom egy régi kérdésnél azt, hogy van 10-20-30 új válasz pár óra alatt, akkor az 100%, hogy Dzsefi, aki éppen gyógyszerre ivott és nem tud leállni a monomániájával. :D


A svéd kutatás az orosz tankok kilőhetetlenségéről volt már?

Említette már, hogy a Krím ősi orosz föld, mert Sztálin kiírtotta lényegében az őshonos lakosságot?

Volt már arról szó, hogy az ukránok nem léteznek, de amúgy nácik, de egyébként meg nem léteznek?

Eljutott már addig a pontig, amikor úgy felbaszódik, hogy kijelenti, hogy az ukránokat (akik ugye nem léteznek és nácik) ki kéne irtani?

máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
30%

Hogy sikerült összehoznod ezt a szkeccset ? Rásegítéssel, vagy magadtól is ment ?


Írtad, hogy indulatból írsz.


No de ennyire ?


Neked mi a fészkes fene a bajod ?


Te követsz engem ? Próbálsz profilozni is engemet ?


Neked ez a hobbid, vagy mi ?


Bárki aki bárhol meglátja, és elolvassa a hozzászólásaidat, láthatja, hogy duzzadó erekkel a homlokodon kommentelsz és üvöltözöl idegből, össze-vissza, téged frusztrál sokminden valamiért, de nagyon.


Mi lesz veled ?


Én félek, én féltelek is téged, nehogy idegösszeomlást kapj.

máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudsz róla, hogy ide nem csak egy ember ír rajtad kívül?
máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
45%
# 37-es hozzászólónak meg a válaszom, nem volt nyilvánvaló ?
máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!