Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi közünk van az iráni válaszc...

Mi közünk van az iráni válaszcsapáshoz? Miért kell terrorkészültség?

Figyelt kérdés
Bocsássatok meg, de nekem ez érthetetlen. Irán nem a szomszédban van. Csapataink nincsenek azon a területen. Hadműveletekben nem veszünk részt. Miért kellett mégis megemelni a terrorkészültséget az országban? Mire számít a magyar hadvezetők, ha majd idejönnek háborúzni?

ápr. 16. 11:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem már régen nem olvassa el senki sem az irományaidat.
máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
30%
Ahhoz képest nagyon is megy a dühöngés a részedről.
máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
30%

Amúgy a svéd tankok is hogyan jönnek egy ilyen kérdéshez ?


Milyen logikai szállal ?


Neked mi a bajod ?


Vagy a Krím témája is miért vált ki felfokozott, heves és kicsapó érzelmi reakciókat nálad ? Egy magyar embernek is mi köze van a témához ?


Amit ebben a témában is írkálsz, azzal az a baj, hogy a történelmi tényeknek csak azon részeit emlegeted fel, amik látszólag, hanyag ránézésre "alátámasztják" a mondókádat, a képbe nem illőket meg ignorálod, és érzékenyítést is belecsempészel, sőt túlárad a hozzászólásból. Csak miért ?

máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

# 37-es


Nem fogok minden létező pontodra válaszolni, csak a Krímre:


A Krímben elsőnek a németek rendeztek népirtást, 1941 - 44 között, a 220,000 krími tatárból 130,000-et deportáltak Ostarbeiter-ként.


A németek vereséget szenvedtek, oroszoké lett megint a Krím, és akkor meg a Berija - Sztálin páros rendezett népirtást.


Sztálin, és Berija rémtettei egyenlők az orosz néppel ?


Vagy Hitler rémtettei egyenlők a német néppel ?



Mire jó az, hogy a történelmi eseményeket szelektíven, részleteket kiemelve, és démonizálva mutatod be ?


Veled szemben én mindkettő fél cselekedeteit leírtam.


Ez nem indulatból írkálás, hanem szándékos tagadás, mondhatni hazudozás.



Azért kommenteltem be ezt, mert a 82 %-os fórumtársad a te tollaiddal ékeskedik egy másik kérdésnél.

máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
78%
Dzsefi, kuss már. (:
máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!