Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz ez hogy az "állam"...

Igaz ez hogy az "állam" megfigyel, vagy csak paramore?

Figyelt kérdés
máj. 24. 02:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy paranoia nem azt hogy paramore..
máj. 24. 02:18
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Egy ügyvéd ismerősöm szerint nagyon is létezik ilyen! (Én most nem szeretném részletezni a nagyon furcsa tapasztalataimat...)


Apámék 13-an voltak testvérek. Mivel egyik a Belügyminisztériumban dolgozott, ezért nem volt nyugta a feleségének. (Indulatos, agresszív volt. Most már tudom, hogy miért. Az állandó rettegés...)


Na, szerintem ennyi.

máj. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországon gyakorlatilag egy kinai totáli megfigyelőállam kezd kiépülni.

Tegnapi hir, miszerint, micimaci arcfelismerőrendszereket is hozott ajiba kicsihuszárnak, korábban Hadházy Ákos talált olyan minisztériumi iratokat, ami ezt igazolja és azt is tudjuk, hogy Rogánék profilozzák az állampolgárokat, szal és akkor nem beszéltem még az olyan finomságokról, mint a Pegazus, a TEK...

máj. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Baj is lenne, ha nem tenné.
máj. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Minél előrébb halad a technika, annál kevesebb magánéletünk marad. Már nincs is túl sok amúgy. Ha akarják azt is megállapíthatják mikor mész el sz4rni.

A lehallgatósdit már bizonyítottan olyanokkal is játszák rendszeresen akiknél semmi joguk az ilyesmire, de ez magyarország és megúsznak bármit büntetlenül. Osztanak egy kis krumplit, bemondják a TV-be hogy aki nem fideszes az háborúpárti meg gyerekeket akar átmüttetni, meg migránsokat idehozni miközbe a fidesz hozza ide sorba a migránsokat. Az állam ellenünk van, nem velünk ezt jobb ha mindenki tudja. A hazaszeretet csak egy szánalmas elvárás arra, hogy teljesítsd az "állampolgári kötelességeidet" amiket persze azok a csicskák mondanak meg akik kisemmizik az embert. A mesterséges intelligencia is nagyon kellett nekünk, hogy a térfigyelőkön majd egyből jelezzen ha lát egy körözött embert. Vagy csak simán tudni akarják mikor hova mész, mi a napi rutinod stb. A szabadságnak már régen vége.

máj. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Viccen kívül: valamennyire talán megfigyelnek minket (állítólag az egyszerű állampolgárokat jóval kevésbé, mint a nagyon népszerűeket.)


Sőt, van, aki szerint egyáltalán nincs megfigyelés. Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani. Nem egészséges dolog.


1-es voltam.

máj. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg Magyarországon több, mint 9 millió ember lakik.


[link]


És emellé a titkosszolgálat felderítő embert keres, de kb mindent is keresnek.



Szerinted van itt apparátus arra, hogy megfigyeljenek?

máj. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

A facebookon kívül vannak még megfigyelő eszközök. Erről a témáról a Watch Dogs Xbox 360 konzolon régen játszott játék jut eszembe, ahogyan az állam megfigyeli az állampolgárokat az okosvárosban, és akit irányítunk egy hacker, aki megbuktatja a rendszert, de rengeteg mellékküldetések is vannak a főszál mellet például sorozatgyilkost kaphatunk el, ha felkutatjuk a hangfelvételeket, emberkereskedőket tehetünk el lába alól.

Bemész egy boltba már ott a kamera, és nem is tudsz elbújni, mert a Mátrixban mindenhol térfigyelő van.

máj. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
A pegazus botrány óta tudjuk hogy a Fidesz banda és a főkondás szinte mindenkit figyeltet a titkos szolgálataival aki a leg kisebb veszélyt is jelenti a hatalmára. Ez már egy beteges hatalom féltés ugyanis aki már ennyire félti a hatalmát az már nem a nép érdekeit tartja szemlőtt hanem a sajátját, ez meg már nép ellenes magatartás ez a diktatúrákra jellemző, hiába hangoztatja fennhangon a főkondás hogy itt demokrácia van az ilyen pegazus meg Kínai megfigyelő rendszerek a bizonyítékok arra hogy hazudik, hazudik erről is meg sokminden másról is. Én nemszeretnék egy ilyen rendőrállamban élni ezért MP-re szavazok és a Tiszapártra. Soha többé fideszt.
máj. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges. A GPS hoogyan segítene, ha nem figyelne?:)
máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!