Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintem ezek a toborzóirodák...

Splash kérdése:

Szerintem ezek a toborzóirodák feleslegesen működnek, hiszen nagyon régen létszámstop van! Én 2 évet vártam főiskolával és egy halom papírral, műszaki végzettséggel és voltam katona is. Ennyi idő nem volt elég nekik?

Figyelt kérdés
Hitegetni meg ígérni azt tudnak. Ja, meg időt kérni.
2011. okt. 27. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolás, halom papíros tisztekből mindig is volt egy rahedli, ha valami, akkor legénység kell inkább
2011. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pro Patria ***** válasza:
64%

Plusz mindegy, hogy voltál-e katona, mert ígyis-úgyis át kell esned a kiképzésen.

Viszont ha voltál, akkor gondolom nem lehetsz fiatal. Márpedig ott fiatalokat részesítik előnyben.

+ Kilométerhosszú várósorok vannak, szóval mikor megüresedik egy hely, előbb ők "fogynak el", és csak utána jössz te.

Az ilyen-olyan műszaki végzettség meg nem sokat számít, ha köze sincs adott esetben a Honvédségben végzett feladatokhoz.

2011. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sikoltó ***** válasza:
91%
Most a honvédségnek amúgyis a tertalékos haderőre kell rágyúrni mert abban állunk kutyául
2011. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
89%

Hehe ;) 4 hónapja volt alkalmasságim.. se jogsim , se nyelvizsgám és láss csodát Géppuskairányzó vagyok...

Nem mindegy milyen a hozzá állás gyerekek.

ja és 360 pontból 350 pontom lett.

180 cm és 65 kg vagyok.. szóval nem azért hivtak be mert én vagyok Mr.Muscle, hanem mert AKARTAM!

2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!