Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Üdv Mindenkinek! Lehetek e én...

Üdv Mindenkinek! Lehetek e én önkéntes Katona? De viszont volt egy eljárásom, amiből 2 év próbaidőt kaptam! Ami 2011 Juniusában lejár! Ssóval elvileg az erkölcsim tiszta lessz mehetek Katonának?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen helyesírással soha. Manapság katonának is csak intelligens embert vesznek fel. A honvédelemnek bátor, talpraesett, önmagukat feltaláló, intelligens egységekre van szüksége, nem gyilkológép hústornyokra.
2011. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehetsz katona. Nem lehet olyan ember katona, ki ellen eljárás folyt, vagy éppen folyik. Az egyik alapfeltétel a büntetlen előélet.

Katona

2011. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz. De nem hinném, hogy toborzás lesz.
2011. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető feltétel:büntetlen előélet.Nem lehetsz katona.
2011. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírásomért, nagyon sietem tegnap! Az a helyzet hogy én www.hm.gov.hu -ról ezt töltöttem le: amiben ez áll: Ha a büntetett előélethez fűződő hátrányok alóli mentesítéstől számított 3 év még nem telt el! Ez azt jelenti szerintem ha ez nekem letelik, és az eljárásnak vége lesz akkor mehetek katonának, vagy nem?
2011. jan. 23. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik,hogy pihenés után sem javult a helyesírásod.... :/ Mellesleg mit követtél el?Mert egy betörő vagy rabló nehogy már jelentkezzen katonának.....
2011. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok betörő, sem rabló! Garázdaság volt amit nem egyedül csináltam részegen, hanem én vittem el a balhét ez mindegy most! De ez lejár Júniusban szóval akkor amit letöltöttem a honvédelmi oldalról az mit is jelent?
2011. jan. 23. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
elmondanám hogy akár még rendőr is lehetsz! ha próbára bocsájtottak az nem számit inézkedésnek, semmilyen nyoma nincs illetve nem is lesz az erkölcsidben. Sok okos ember hülyit de nyugot lehetsz. Az unokatestvérem lopás miatt kapott 2év próbaidőt még régebben, azóta volt fegyveres biztonságiőr, most per pillanat a BV-nél dolgozik. Azt hiszem kielégítő információval láttalak el.
2011. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi szépen az infót és elhiszem hogy a BV-nél dolgozik az unokatestvéred, mert egy hawerom priuszos volt és most tűzoltó,!! Igen van egy két okoska itt aki mindent tud és előre rossz embernek ítélt meg,senki sem tökéletes mint ahogy én sem!!
2011. febr. 3. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!