Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kptszi és a Szerződéses...

Kptszi és a Szerződéses állománnyal kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Ha jelenleg szerződéses állományba fogok kerülni,viszont még nemvagyok benne,és úgy jelenkezhetek a tiszthelyettes képzőbe illetve ha addigra megérkezik a behívóm ( ami a szerződéses állományra vonatkozik)akkor ha a kptszire felvételt nyerek akkor melyik lép életbe? mivel elég hosszas "időtöltés" volt a kért papirokat megcsinálni,teszteken megfelelni stb.. tudom hogy a szerződéses állományból kptszn keresztül van az átképzés de én még civilként jelentkeznék (a jelenlegi állapotok szerint)

Ha tudtok dobjatok linket hogy hol találhatok erről megfelelő információt.


2011. jan. 24. 20:32
 1/2 vzs ***** válasza:

nálunk volt egy srác, aki letolta az alapkiképzést a kkb-n, aztán kptszi-n fejezte be, mint őrm.

nem egyszerű az ügyed, de szerintem, amelyik hamarabb jön, az nyert. persze, ha gondod van ezzel, felhívod a kptszi tanulmányi és tervező részlegét, ott segítenek.

06 /26/ 501-181 a számuk Kiss Zsolt ka.

2011. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban nem egyszerű az ügyem,bár mostlenne 2. alkalom hogy megpróbálom a Kptszi-t bár úgygondolom most esélyesebb vagyok mint a tavalyi évben, de azért választottam anno a szerződéses állományt (illetve azért jelentkeztem mivel kptszin elutasítottak)mert mindenképpen Honvédség a kitűzött cél csak eza sehova nem haladás így sajnos nemsajnos ismét van időm jelentkezni ismét..
2011. jan. 25. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!