Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azt elfelejtitek, hogy a...

Azt elfelejtitek, hogy a katonaság nem arra van, hogy megnevelje az embereket, hanem hogy védje az országot?

Figyelt kérdés
Egyébként is, mire beovulnának oda az emberek(18,19,20 évesen) addigra már rég megkomolyodtak, nem azok a 15 éves kamaszok többé. Személyes tapasztalat.
2011. jan. 28. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Maradj már!
2011. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vzs ***** válasza:
78%
szerintem nem felejtette ezt el senki. csak kell, hogy legyen valami haszna békeidőben is, és sokak szerint ez lehetne az. tényleg van, aki itt komolyodik meg, itt érti meg, mit jelent szabad embernek lenni, de az is igaz, hogy van, aki korábban megérti ezt.
2011. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
De jó hogy emlékeztettél,már majdnem elfelejtettem:)
2011. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Igen... Van benne valami, amit írsz... DE azt se felejtsd el, hogy a szervezett védekezéshez rend kell és fegyelem a fejekbe, mert nem csinálhat mindenki azt, amit akar... Ezzel pedig nem csak a feladat elvégzésére lesz figyelmesebb, hanem önmagára is, és így az életben is...
2011. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mr.Super TNT ***** válasza:
Azt meg a többség felejti el ,hogy a katona az embereket szolgálja és nem csak az országot kell védeni hanem minden olyan embert aki békében és szabadon akarja leérni az életét. Én személy szerint a békefenetartást és a katasztrófavédelmet tartom az elsődleges célnak. És ha az embereknek nevelés kell akkor az nem a katonaság feladata a népnevelésben annyi ,hogy példát mutat az embereknek. A katonaság egy olyan közösség aminek a tagjai közös erővel egymást segítve próbálnak nehéz feladatokat megoldani. Csak példát kell venni róla és a következő generációért élni legalábbis én ezt teszem.Én felül akarom múlni az előző generációt és az utánam következők pedig engem fognak felülmúlni. Ezt azért mondom mert mindenki a fene nagy hazafiassággal van kiakadva ,de nem csak mi vagyunk a föld nevű bolygón. Igaz kell némi egyediség és fontos a kultúra. A katonaság ma már többet jelent egy országot védő szervezetnél.
2011. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Anno katonaként elég sok 22-23 éves hülyegyereket láttam, de mióta nincs katonaság, még 30 fölöttieket is bőven.
2014. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!