Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Rengeteg munka nélküli. A...

Rengeteg munka nélküli. A férfiak többsége a katonaságban lát menedéket de a honvédség meg pénz nélkül van. Helyén van ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 22:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy mi a fenéért akartok ti Mo.-n hadsereget? Nincs rá szükségünk, felesleges pénzkidobás lenne. (Már amit most ráköltenek az is az)

Munkahelyek kellenek, de mint ahogy előttem is mondták olyan ahol termelni tudnak. Hadseregre semmi szükségünk úgyis bevédenének minket, bár nincs is mitől...

2011. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok.De ettől van hányingerem..."nincs munka menjünk rendőrnek,katonának,tűzoltónak,stb..."Aki meg tényleg az akar lenni,szívvel csinálná az nem baj ha nem kerül be...Nekem sem volt munkám mégsem mentem rendőrnek hanem kerestem 1 ideig,aztán nem volt és lett belőle külföld...Nincs igazam?
2011. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ki védene be minket? Te tényleg azthiszed hogy ezek után bevédenének minket? Látják hogy nem is szeretnénk eleget tennni az ALAPVETŐ feltételeknek a hadsereg terén. Melyik ország küldené megöletni a fiait értünk???
2011. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy még maga az állam is azt hiszi hogy majd megvédenek minket.De kik???Senki nem fogja megöletni magát értünk.Nem lehet tudni hogy mi lesz.Háború esetnén meg pisloghattok mint hal a szatyorba.
2011. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ez,hogy nincs rá szükségünk és majd megvédenek minket meg úgysincs kitől BAROMSÁG ne haragudj:) de kifejthetem mért gondolom így. az meg,hogy tűzoltónak ,rendőrnek stb megy az ember és számodra ez hány inger keltő erre nem tudok normális választ adni... amikor a számlát ki kell fizetni a gyereknek ételt kell adni esetleg a lakás törlesztőt mindenki az adott lehetőségekbe kapaszkodik.és lehetséges,hogy bizonyos okok miatt az országban akarnak maradni. a saját országától várják a megélhetést!és igenis ha van rá igény és ezzel emberek tudnak elhelyezkedni akkor azt mondom,h pénzelni kell a katonaságot...nekem ez a véleményem.de persze nem baj ha nem értetek egyet:)
2011. febr. 15. 20:28
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a legnagyobb baj. Azt hiszik, hogy a katonaság, rendőrség és tűzoltósá munkahely. Pedig az HIVATÁS, kérem nem összekeverni.
2011. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:4


TEljes mértékben igaza van.Én emg nem azt mondtam,hogy nem kell pénzelni kedves kérdező de ne zaavrjon téged:)Hanem azt nem értem,hogy minek megy valaki oylan helyre,amit csak kényszerből csinál.Nekem sem volt munkám mégse mentem katonának mert csak kínból csinálnám.Van aki meg BESZERETNE JUTNI!Attól nem veszem el a lehetőséget.:)És igen mint már az előttem szóló is írta az a baj h azt hiszik az emberek,hogy az ilyen HIVATÁSOK munkahelyek...:) A Válaszodra reagálva tegyük fel miskolci vagyok.A Honvédség Székesfehérvárra helyez.Nagyon kivagyok segítve hogy az országban maradtam:) ugyanis x00 kmre vagyok Miskolctól.Ugyan ezt a rendőrség is megteheti,ugyanis képzeld el egyik ismerősöm rendőr és 300kmre helyezték innen:).Ilyen esetben nem mind1 hogy külföld vagy itthon?:)

2011. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nekem gyerek kori álmom,hogy rendőr legyek:)és sikerült is.az meg,h ezek hivatás vagy munka...mind két szempontból megközelíthető szerintem.de kitartok az mellett, hogy aki jelentkezik tudja mit vállal és tisztába kell lennie azzal is,hogy mivel jár stb.bár én elfogult vagyok mert én tudom,h katonának is azért jelentkeztem mert akartam az lenni mert vonz az a világ!de ennek ellenére akkor is kitartok az mellett,h többet kéne fordítanunk rá.és azt gondolom,h az a 6000ember 70%-a lehetséges,h tényleg szeretné ezt csinálni. :) de kicsit elkanyarodtunk:)
2011. febr. 16. 00:29
 19/21 A kérdező kommentje:
az előttem szólónak: értem amit mondasz de azt is értsd meg,hogy van amikor minden lehetőséget meg kell ragadni és nem biztos,h sokan eltudnak helyezkedni egy szakmával vagy 8. általánossal és akkor azt fogják megpályázni hozzá teszem gondolom utolsó lehetőségként amit csak tudnak. lehet nincs ez rendjén és nincs ez jól de katonaságra am is szükségünk kéne,h legyen...én is mindent megtennék,h a családom tisztes munkával eltartsam és nem engedhetem meg,h akár egy hónapig is ne legyen munkám.mint gondolom sokan mások.de kérlek erről ne nyissunk vitát:) megértem amit mondasz és elfogadom.
2011. febr. 16. 00:33
 20/21 anonim ***** válasza:
Az nincs a helyén főként, hogy egy produktív melósra, 8-10nonproduktív ember jut az országban, és ezek a kizsákmányoltak mélyen alulfizetettek. No ezzel van a baj.
2011. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!