Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-28 éves férfiak! Mit...

25-28 éves férfiak! Mit értetek el eddig az életben? Diploma, munka, nők, család és egyéb téren.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Hé, te az én kérdésemet másolod :)

Írok a párom helyett, bár ő már mindjárt 29:

Jó feleség :), 2 diploma, jó munkahely, saját lakás (bár nem az igazi) hitel nélkül, gyerek még sajnos nincs.

2010. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Habár én 25 leszek, talán beleférek még a csapásba. Van egy informatikusi diplomám, most csinálom mellé a közgázt, önfenntartó vagyok. Alkalmazottként dolgozom, de élvezem, szeretem, érdekes, sokat tanulok, és utazok, mellesleg jól meg is fizetik. Most ért véget egy 4 éves kapcsolatom, így jelenleg szabadúszó vagyok ilyen téren. Boldog vagyok, elégedett vagyok az eddigi életemmel. Mire vagy még kíváncsi? :)
2010. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Én leírom a férjem eredményeit ha elfogadod :)28 évesen még főiskolára járt, 32 évesen vagyis most lett diplomája. Munka mellett érettségizett, munka mellett járt főiskolára. 17 éves kora óta van munkája. Most középvezető, hazai viszonylatban jó fizetéssel. Tavaly vettünk házat ( hitel nélkül) ( nem szülők vették, mi , önerőből)Egy viszonylag nagy autót tartunk fenn.
2010. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nincs diplomám, úgyhogy gondolom én nem is vagyok ember.
2010. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem 29 eves. Van egy diplomaja mellette meg 3-4 kulonbozo kepesitese, tiszti suli stb. Nagyon magas beosztasban dolgozik. Ket kocsit tartunk fenn. Lakasunk, hazunk nincs sajat, szolgalatiban lakunk, mert sokat koltozunk epp oda, ahova kuldik a ferjem. Hazas, nem volt valasa sosem meg elottem nem nagyon volt komoly kapcsolata. 1 gyerekunk van, most tervezzuk a masodikat.
2010. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Remélem, nem haragszik a másik kérdés kiírója, hogy elloptam a kérdését. ;-) Meglepődtem azon, hogy a többség már annyi mindent elért, és kíváncsi vagyok, hogy a hasonló korú férfiak hol tartanak.


19:18-as: Sajnálom, hogy így látod a dolgot. Nekem sincs diplomám. Saját lakásom, autóm, családom se, csak annyit sikerült elérnem, hogy önfenntartó vagyok, 26 évesen.

2010. ápr. 14. 20:40
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

25 leszek, mechanikai műszerész szakmám, érettségim, "C" kategóriás hivatásos jogsim, bányamesteri vizsgám van, de állásom az nincs. Terveim vannak, csak szokás szerint nem rajtam múlik, hogy lesz-e belőlük valami. Fősulit a pénz miatt abba kellett hagynom, ettől függetlenül egy év alatt nem találtam munkát. TB-m már 2 hónapja nincs.

Beadott önéletrajzok után annyira nem méltóztatnak, hogy legalább sms-ben mondják, hogy nem kellek.


Most még nem álok jól, de egyszer biztosan sorra kerülök.

2010. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarok megbantani senkit, de szerintem iszonyat gaz, hogy nektek az, hogy "elert valamit" azzal egyenlo, hogy hany/mekkora autoja,haza,bankszamlaja van.

Bar a kepzettseg az oke, mert az tenyleg valami,amiert meg kell dolgozni, de ezek az anyagi javak meregetese.

Nekem nincs TV-m, autom,nagy hazam, mert ugy erzem, hogy ezek felesleges es/ vagy kornyezetrombolo/karos dolgok, akkor en NEM ERTEM EL SEMMIT AZ ELETEMBEN?

Ha valaki csak ilyenekben meri a sikert azt csak sajnalni tudom, mert ures az elete,es targyfuggo a boldogsaga...

A sok "nagyhazas" meg "nagyautos" nyugodtan lepontozhat :D

2010. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 27 éves lesz, érettségije van, jelenleg kilencedéves az egyetemen, nem igazán ambíciózus, ami a diplomázást illeti (legalábbis a hátralévő két szigorlatára nem tanul), egyéb tekintetben viszont nagyon szorgalmas és felelősségteljes ember.

Érettségin kívül szakmája nincs, de három nyelven beszél felsőfokon.

Három munkahelye van, de sajnos nem fizetik meg úgy, ahogy kellene, az egyik helyről éppen most akarják leépíteni.

Jelenleg a szülőknél lakunk, így tudunk spórolni lakásra, emellett van mintegy egymillió forintunk megtakarítási számlán (ehhez még öt évig nem férünk hozzá), ezt mind ő kereste.

Egyszóval lakásunk vagy autónk nincs, bár nemrég kaptunk egy kósza ígéretet, hogy pár hónapon belül megkapjuk ajándékba a férjem nagyszüleinek nem használt autóját. Azt viszont vizsgáztatni kell, tankolni kell, adózni utána... Igazából ilyen feltételek mellett inkább ne legyen autónk még egy ideig. Amúgy sem igen használnánk.

Két éve vagyunk házasok, a magánéletünkben minden rendben, nagyon szeretjük egymást, de gyereket - érthető okokból - egyelőre nem tervezünk.

2010. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy a kérdés: boldog vagy? Ha igen, minden ok! Ha nem, akkor meg keresd meg :) - és ettől eléggé független a diploma és a társai.
2010. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!