Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tulajdonképpen ki is az az...

Tulajdonképpen ki is az az Eszes Tamás?

Figyelt kérdés

Mármint a Véderő egylet vezetője-Mi lehet a megynyilvánulásai mögött? ki támodatja?Ezeket a szélsőséges szervezteket a demokrácia is a jog pallosával súlyozza.Ilyet még a franciáknál sem láttam.

Majd a nap végén terepszínű gyatyájuknál fogva rángatják őket perifériára.


2011. ápr. 22. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez mind mutatja, hogy egyre több a cigány, nincs rend az országban, és ilyen Eszes Tamásoknak kell rendet csinálni. A jobbik szerint fideszes, de konkrétan nem sokat lehetett eddig hallani róla.
2011. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt Magyar Gárdás (remélem, hogy "A" Gárda s nem valamelyik másik tagja volt) Szóval a lényeg, hogy kirúgták és önállósodott. A telek egy Fideszesé. A Jobbik elhatárolódik. Egyre érdekesebb az ügy. Továbbá a kitelepítések eredetileg nem is kitelepítések:

",,A gyerekeikkel együtt Csillebércre érkező gyönygyöspatai roma felnőttek azt mondták az MTI tudósítójának pénteken: nem tudják, megmarad-e a házunk, mire hazaérnek, és azt sem tudják, mikor mehetnek majd haza. A Magyar Vöröskereszt 172 nőt és gyereket helyezett el az egykori úttörőtáborban. További, körülbelül 100 társukat Szolnokra vitték.


A MTI elkeseredett tekintetekről és az otthonukat kényszerből elhagyó emberekről tudósított délután Csillebércről. A távirati irodának a romák azt mondták: előző este szóltak nekik, hogy pénteken elhagyják a falut, de azt sem tudták, hová vagy mennyi időre. Nyilatkozni viszont sokan nem akartak. Félnek, és nem bíznak a médiában. Nevüket nem árulják el, csak annyit mondanak, hogy eddig hiába beszéltek az újságíróknak, soha nem az jelent meg, amit elmondtak.

A területet üzemeltető kft. ügyvezető igazgatója sem örül a megnövekedett érdeklődésnek, a sorban befutó stáboknak. Hangsúlyozta, hogy az anyák félelme miatt nem örül a médiának. Haraszti István azt mondja, a hét elején a Magyar Vöröskereszt országos vezetősége kereste meg őket, hogy anyáknak és gyermekeinek szeretnének "húsvéti pihenést biztosítani". Hozzátette, ők örömmel fogadnak minden vendéget, és csak most tapasztalja, hogy milyen félelmet okoz a sajtó ezeknek az embereknek."


Mivel a hír MTI-s így automatikusan Fideszes, tehát érdemes fenntartással kezelni, de mivel az LMP kihátrált a "kitelepítés" mögül, de aztán mégis egy hozzájuk köthető amerikai pénzember szervezte meg az egészet így az egész még érdekesebb. Nem vagyok híve az összeesküvés-elméleteknek, de ez most igaznak látszik. Mindenki keveri a sz@rt!

2011. ápr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Eszes Tamás h.százados a Véderő főparancsnoka.


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=zt3EVaaINOU

2011. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nem úttörő táborba kéne vinni őket hanem barcikára meg recskre!odavalók
2011. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

"ki támodatja?"

"súlyozza.Ilyet "

"megynyilvánulásai"


Kérdező is egy értelmes ember lehet. -.-"

És még a jobboldaliak nem tudnak írni.

2011. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értelemtől függetlenül igazad van,jók a meglátásaid nehezen megy a helyesírás.Én Németországban születtem,élek és a felmenőim közül a nagypapámtól tanultam magyarul.

Véleményem szerint egy dolgot azonban rosszul látsz a helyesírás nem ,,oldaliság" kérdése

2011. máj. 9. 07:54
 7/12 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek igaza van.

én ismerem Tamást,egy végtelenül hazafi ember,képes lenne akár az életét is adni...ki támogatja?sajnos nem sokan...de azért vagyunk egy páran az országban akik segítik őt és a Véderőt is.rengeteg gyűjtést szerveznek a Véderőnek kocsira,fegyverekre (jelzem engedély nélkül tarthatóakra).hogy érted az utolsó mondatot? "Majd a nap végén terepszínű gyatyájuknál fogva rángatják őket perifériára"?

2011. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fel voltam háborodva, mivel a jobboldaliakat írják le, hogy nem tudnak írni. Én is támogatom a véderőt.
2011. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Eszes Tamás 1 remek ember volt!!! nekem személyszerint jóbarátom és kempo edzőm volt

ha volt vmi bajunk akkor hozzá nyugodtan fordulhattunk

rendkivül kemény és fegyelmezett ember volt

sokan csak eztlátják benne és igaz is mert a tv ezt sugallja

de Eszes Tamás többvolt 1 főparancsnoknál,többvolt 1 polgármesterjeloltnel de persze ő is ember volt

ISTEN NYUGASZTALJA!!!

Tomi barátom ! Legyen könnyű neked a föld :(

2011. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16:51 megelőzött. Valóban egy jó ember (még most is, mert belül még él). Emlékszem, hogy év elején balhéztam 1-2 cigánnyal és ő tartotta bennem a lelket!
2011. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!