Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen milyen lesz az...

Tulajdonképpen milyen lesz az új világrend?

Figyelt kérdés

Annyit hallani ezt a kifejezést, mégis milyen lesz? Amit így a konteókból lehet hallani, hogy világkormányt csinálnak, eltörlik a vallást és a magántulajdont az nekem jól hangzik, tetszik. Persze nem hiszem el, mert túl sok helyen mond ellent önmagának a sztori, de azért szép is lenne. Azt sem értem, hogy egyesek a Bilderberg-csoportot is belekeverik meg a Rothschildokat is. De ha a magántulajdont el akarják törölni, akkor a Föld leggazdagabb, legkizsákmányolóbb emberei, akiket csak a pénz érdekel, hogy vehetnek részt a magántulajdon eltörlésében? Főleg hogy vehet benne részt a Rockeffeler család, az öreg - mármint a Standard Oil alapítója - iszonyat vallásos keresztény volt, hogy vehetne részt a vallás eltörlésében?

Szóval ki tudja milyen lesz az új világrend?

Ja nem akarok vitát, kultúrált hozzászólásokat, ha lehet! Még valamit! Nem provokációnak szántam, mindkét oldalt meghalgatom, pro és kontra. De inkább arra lennék kiváncsi, hogy aki elhiszi az mit tud róla, hogy milyen lesz. Kösz.


2011. júl. 31. 16:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*meghallgatom
2011. júl. 31. 16:23
 2/21 anonim ***** válasza:

Tudod, ezeknek az embereknek annyi pénze van, hogy itt nem számít a pénz, teljesen másról van szó. A neten meg mindenki baromságokat beszél, nem tudhatod, hogy melyikünk mond igazad. Sőt az is lehet, hogy amit mondunk igaz, de mégsem igaz:P

Sokan nem is tudják, hogy írányítanak bizonyos eseményeket.

Hogy milyen lesz az új világrend?? Kitudja...

Honnan veszitek egyáltalán, hogy egy csoport létezik csak?? Háborúra nem is gondoltatok?

2011. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem lesz. Így legalábbis biztosan nem. Olyant tudok elképzelni, hogy tarthatatlanná vélik a pénzalapú gazdaság, és a helyét az erőforrás alapú veszi át. Na nem azért, mert hirtelen mindenki megvilágosodik, hanem mert muszáj lesz. Esetleg még annyit, hogy a határ, mint olyan, elveszti a funkcióját, és csak jelképes lesz, később meg már az is megszűnik. A vallást meg nem törli el senki, (merthogy nem is lehet) hanem az igény szűnik meg rá. Mármint nem a hitre, hanem a felekezetekre.


Nagyobb szerepet kapnak az életben a számítógépek, később a robotok, ez lehet, hogy aggasztani fog sok embert, de végső soron inkább pozitív változást eredményez.

2011. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egyébként én sem értem, hogy miért kell egyből negatívan gondolni egy ilyen új világrendre...

A vallással, nacionalizmussal soha nem volt gond. Én pl keresztény vagyok, szeretem Magyarországot, de nem bánnám, ha a fanatikusok kicsit meg lennének világítva.

2011. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te is érzed, hogy mennyi undorító dolog van a mostani rendszerben, nem???
2011. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"erőforrás alapú veszi át"

Erre tudsz valami forrást? Érdekel a gazdaság és szívesen olvasnék róla. Ha a Jacque Fresco féle gazdaságról lenne szó, akkor ne is fáradj...

2011. júl. 31. 16:37
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem, ezt én nem olvastam sehol, csak eszembe jutott. Lehet, hogy van ilyen ettől függetlenül, de én nem olvasok ilyesmit. Csupán elgondolkodtam rajta, hogy a gazdaság nem csak úgy működhet, hogy előállítunk valami baromságból sokat, jó marketing segítségével elhitetjük, hogy az embereknek arra szükségük van, aztán milliárdokat kaszálunk vele. Ha meg megunják, jöhet a következő marhaság. Hanem ehelyett lehetne azt is, hogy a bolygón megtalálható erőforrásokat azzal a céllal használjuk fel, hogy mindenkinek legyen hol laknia, legyen mit ennie, stb. Persze ezzel sem kell egyetérteni, ha elfogadni nem is, de beletörődni bele tudok, hogy valakinek fontosabb a coca-cola, a házimozi meg a borotvával-fogkefével felszerelt telefon.


Ezen kívül vannak ötleteim arra, hogyan lehetne nagy mennyiségű, de jó minőségű élelmiszert termelni minimális emberi munkaerővel, de ezeket itt nem fogom kiadni.

2011. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes:) De ha jó ötlet, akkor nem lenne jó nem alkalamzni...
2011. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem az ötlettel van baj, hanem azzal, hogy kicsit nagyobb tőke kellene az elkezdéshez, az első "prototípushoz", a tökéletesítéshez, és majd az elterjesztéshez. Egy cég viszont csak olyan ötletet fogad szívesen, amivel előnyhöz jut a többi céggel szemben, és nagy profitot is várhat az ötletből. Ez pedig nem a profitról szól.
2011. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:54


Ha tényleg működik, miért nem építesz egy prototípust. Azzal és egy jó üzleti tervvel megvalósíthatnád te magad is, ha nem itt, akkor külföldön.

2011. júl. 31. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!