Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szentendre 6 hetes kiképzés!...

Szentendre 6 hetes kiképzés! Mit kell róla tudni? Szivatnak, normálisak? Mettől meddig tart a napi gyakorlat? Lényegében miből áll? -elmélet-gyakorlat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egy 3 hónapos alapot kell megcsinálnia.Elméleti rész ,amiből természetesen vizsgázni kell,harcászatok tehát a gyakorlati része, minden reggel "tisztálkodás" ,katonai tesi. kb reggel 6tól délután 7ig tart a nap utánna van kimenőd de 9kor takarodó,de nemigazán éri meg elkószálni 7-9ig mivel valamikor az elméletet is bekell vágni igy akkor tanulhatsz. tömören ennyi
2011. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem 3 hónaposat kell megcsinálni, mert én is pl hétfőn kezdem a hat hetest és elötte a kollegáim is hat hetest csináltak és az az elöttiek is :)

Tudomásom szerint első két hétben elmélet lesz, torna órák és alakizás. A torna órákkal megalapozzák a későbbi menetéleseket, a málhával. Lesz lövészet, térképészet, minden mi szem szájnak ingere. A kiképzők is emberből vannak, nyilván nekik egy valamilyen szinten egy "futószalag " munka, így hát nem kedvelik a nyavalygásokat, ha valaki túl sokat kérdez és ilyesmiket. Persze, ha nem értesz valamit szólni kell! A gépkarabély összeszerelését, hordozását elég szigorúan veszik, hisz emberi élet kioltására alkalmas, így hát természetesen alaposan mindent meg kell tanulni vele kapcsolatban. Ha látják rajtad, hogy mindent megteszel, ami tőled telik, nem hinném, hogy szivatni fognak. Tiszteletet természetesen meg kell adni nekik, nem kell nagypofájuskodni és akkor minden oké lesz :) Én hétfőn kezdem a hat hetesemet :)

2011. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja bocsi a foglalkozások általában délután 4-5 ig tartanak, reggel fél nyolctól. Az első két hét után már elöbb kezdesz mint fél nyolc, de a végzés kb. ugyanakkor van. Kivéve, ha éjszakai lövészet van, vagy Csobánkán ottalvós túlélés van :)
2011. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én 6 hetesre megyek és én is hétfőn!Szóval akkor majd találkozunk!:)
2011. máj. 12. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen csak nem tudjuk majd egymásról :D
2011. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!