Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Visszaállítják a katonai...

Visszaállítják a katonai sorkötelezettséget?

Figyelt kérdés
A minap ilyen hírt hallottam a HírTV-ben, de csak fél füllel, hogy valaki vagy valakik indítványt nyújtanának be, vagy tárgyalnák. Azóta a Facebookon is belefutottam egy lájkolható dologba: mondja nemet a visszaállításra. Lehet erről valami bővebbet tudni, vagy ez is kb. olyan komolyságú hír, mint hogy Szanyi kötelezővé tenné a párttagoknak a Népszavát? Jó-e nekünk, ha bevezetik? (bár engem nem igazán érint, de pl. a 22 éves barátomat már igen.. egyáltalán, hol húznák meg a korhatárt? Vagy ez is "visszamenőleges hatályú" lenne, mint a különadó)
2011. máj. 19. 16:56
 1/2 A kérdező kommentje:
na basszus, valaki beelőzött a kérdéssel... de azért légyszi válaszoljatok.
2011. máj. 19. 16:57
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
A nyugdíjakra sincs pénz, nemhogy a töketlen kölykök etetésére, szállásolására, eszközök biztosítására...
2011. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!