Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jelentik be, hogy...

Mikor jelentik be, hogy visszaállítják a gyest, a nyugdíjat? Lesz családi pótlék emelés? Valaki írjon linket! Egész nap néztük a tv-t, de nem mondott senki semmit!

Figyelt kérdés
Kismama vagyok,az apósom nyugdíjas.Már nagyon várjuk.
2010. ápr. 12. 21:07
1 2 3 4 5 6
 1/51 Dávid ***** válasza:
39%

Ha ez mind megtörténik, abba az ország belerokkan!

Isten óvjon attól, h megint pénzosztás és eladósodás legyen.

2010. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Dávid ***** válasza:
31%

Ezeket csak akkor lehet, ha beindul a gazdaság.

Először a magyar kis-és középvállakozások terheit enyhítsük!

2010. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

21.09:

Ne szórakozz mi az hogy nem lehet.

EZT IGÉRTÉK!

Azt mondták lesz újra három év apósom is bízik benne hogy idén majd kap plusz pénzt.

Na és arrol is szó volt hogy mint kismama mehetek ingyen főiskolára.

Ezt mind akkor mondták amikor be akarták vezetni az ingatlanadót.Mondták hogy mindent eltörölnek!

2010. ápr. 12. 21:14
 4/51 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne mehetnél ingyen főiskolára? Van már diplomád? Vagy mi a gond?
2010. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan, ahogy előttem mondták. Belerokkanunk. Ne haragudj, de most nem ez a legfontosabb. Munkát kell előbb adni az embereknek, a fiataloknak, középkorúaknak, adóterheket csökkenteni, hogy ne dögöljünk éhen.Ugyanis a te gyesedet és a nyugdíjt, nekünk kell kitermelni .
2010. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
60%

Akkor jelentik be, ha felmérték az állapotokat és úgy gondolják, lesz keret, kellő pénz a háttérben. A jelenlegi helyzetben inkább tűnik úgy, hogy szorítani kell az övet, az állami pénztárcát, minthogy osztogassanak belőle.

Türelem, majd minden kiderül.


(Az ígéretek csak ígéretek. Én is megígérhetem, hogy kölcsönadom a barátomnak az új XY CD-t, de rajtam múlik, hogy betartom-e. És nem kötelező kölcsönadnom neki.)

2010. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
60%
Ingyen főiskola? Na még csak az kéne. De tényleg ezt hogy gondolod? Hogy a gyerek valami plusszra feljogosít? EGybébként ilyen szerintem nem volt az ígéretekben... vagy rosszul emlékszem?
2010. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként hidd el, vissza lesz állítva minden, minden menni fog a normális kerékvágásban rövid időn belül :)

Ezt a főiskola dolgot viszont tényleg nem értem, nálunk is van kismama, aki államilag támogatott képzésen van.

2010. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
60%
21:19, de attól hogy kismama jelentkezhet ő is államilag finanszírozott képzésre, sőt még plusz pontot is kap, mert GYES-en van.
2010. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
Még el sem kezdett dolgozni az új kormány, de Neked máris több pénz kell... ezt nevezem!!!! Nem arra kéne várni, h 3évet otthon maradhass, hanem menj vissza dolgozni. A gyereked nem fog belehalni, és sehol máshol a világon nincs 3év az anyának, hogy a gyerekével maradjon. Elhiszem, hogy több pénzt akartok, szerintem nagyon sok mindenkinek kevés van, de el kéne gondolkodni, hogy ilyen helyzetben mennyit bíraz ország és józanul kéne a dolgokhoz állni nem pénzéhesen.
2010. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!