Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy is van ez? Idén érettségi...

Hogy is van ez? Idén érettségizem és az lenne a kérdés, hogy el kell e küldeni a 12. évvégi bizonyítvány másolatát a KPTSZI-nek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oktatási hivatalnak kell elküldeni, nem tudom mi az a KPTSZI.De amúgy van olyan rovat is, hogy OKTATÁS, mi köze ennek a politikához?
2011. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az oktatási hivatalnak elküldtem, de mivel a KPTSZI( Kinizsi Pál Tiszthelyettesképző Szakiskola) nem felsőoktatású intézmény,ezért a felvételije is és a pontszámítási rendszere is teljesen különböző a felsőoktatási rendszertől!

És azért írtam ide, mert az Oktatás topikban nem hinném hogy tudnak erre válaszolni, a másik meg, ide hamarabb téved egy katona, aki épp ezt az iskolát végezte el és tud segíteni!

2011. máj. 31. 15:08
 3/7 laci95874 válasza:
Nem kell elküldeni, csak majd az érettségid.
2011. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 laci95874 válasza:
De azért hogy biztosra menj, az érettségi másolata mellé befér a borítékba :-D. Én is idén felvételizek oda.
2011. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod kb mikor értesítenek ki az eredményről??
2011. máj. 31. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Az értesítés július 31. ig történik. Nekem tavaly ha jól emlékszem júl 27. én küldték.
2011. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És sikerült bejutnod?
2011. jún. 8. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!